شناسه خبر : 28298

زیان مخابرات از ۲ هزار میلیارد تومان عبور کرد

زیان مخابرات از ۲ هزار میلیارد تومان عبور کرد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفته است ثابت ماندن تعرفه خدمات شرکت مخابرات ایران در طول سالیان گذشته منجر به زیان‌ده شدن این شرکت شده است و به گفته رئیس هیات مدیره مخابرات در سال مالی ۱۴۰۰ زیان مخابرات از ۲ هزار میلیارد تومان عبور کرده است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، مجید سلطانی- مدیر عامل شرکت مخابرات ایران- در جریان سفر استانی خود به یزد در دیدار با مدیران مخابرات این منطقه با اشاره به طرح توسعه فیبرنوری (نجما) اظهار کرد: اجرای طرح نجما در مناطق و ارایه سرویس باند پهن بر این بستر مشکلات مخابراتی در استان ها را بهبود می بخشد.

وی افزود: با توجه به اینکه اولویت شرکت مخابرات ایران در سال جاری توسعه فیبر نوری در استان‌ها است، امیدواریم که شرایط برای اجرای این طرح در تمامی استان ها مهیا شود. ثابت ماندن تعرفه خدمات شرکت مخابرات ایران در طول سالیان گذشته منجر به زیان‌ده شدن این شرکت شده است و به گفته رئیس هیات مدیره مخابرات، در سال مالی ۱۴۰۰ زیان مخابرات از ۲ هزار میلیارد تومان عبور کرده است.

طبق اعلام شرکت مخابرات ایران، سلطانی از دیگر مباحثی که در این نشست به آن اشاره کرد تغییر تعرفه تلفن ثابت بود که گفت: نگهداری خطوط تلفن برای مخابرات هزینه دارد که این تعرفه از سال ۱۳۸۸ ثابت مانده و چرخ توسعه شرکت مخابرات ایران را کند کرده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در ادامه به توضیحاتی درباره طرح جامع نیروی انسانی در استان ها پرداخت و افزود: با توجه به بازنشسته شدن نیروی های شاغل در مناطق، هر استان می تواند بر اساس چابکی و کاهش هزینه های انسانی و نیز بالا بردن بهروری سازمان، طرح جامع نیروی انسانی را به شرکت مخابرات ارائه دهد.

در این نشست مدیران مشکلات و مسائل خود را پیرامون حوزه مربوطه ی خود از جمله مسائل مالی، مطالبات، نیروی پیمانکاری، نصب تجهیزات و غیره بیان کردند که مهندس سلطانی به این سئوالات پاسخ گفت.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای