شناسه خبر : 23335

خط منظم کشتیرانی کانتینری بندر چابهار به هند و‌امارات برقرار شد

خط منظم کشتیرانی کانتینری بندر چابهار به هند و‌امارات برقرار شد

خط منظم کشتیرانی کانتینری بنادر ناواشیوا و کاندلای هندوستان به بندر چابهار و بالعکس و همچنین بندر چابهار به جبل علی و بالعکس برقرار و نرخ تردد شناور‌ها در مسیر‌های مربوطه اعلام شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، با توجه به مقوله برقراری خط منظم کشتیرانی کانتینری بندر چابهار و پیرو توافقنامه میان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بنادر و دریانوردیبرای جابجایی کالامیان بنادر کاندلا، ناشیوا، جبل علی و بالعکس، نرخ کرایه شناور SLOT به صورت FIFI اعلام شد.

بر این اساس ظرفیت حمل کانتینر‌های SOC و NVOCC برای بندر چابهار اضافه و در نامه‌ای ازطرف مدیرعامل شرکت کشتیرانی والفجر به مدیر پروژه چابهار اعلام شد، با توجه به نامه مدیریت گروه کشتیرانی ج. ا. ا در خصوص ماموریت محوله موضوعی با حسن نظر و اعتماد نسبت به شرکت کشتیرانی والفجر نرخ کرایه شناور SLOT به صورت FIFI این گونه است که نرخ مربوطه بنادر ناواشیوا و کاندلای هندوستان به بندر چابهار و بالعکس ۶۵۰ هزار دلار به ازای هر ۲۰ فوت اسلات، تعیین شد.
همچنین نرخ کرایه شناور SLOT به صورت FIFI از بندر چابهار به جبل علی و بالعکس ۲۵۰ دلار به ازای هر ۲۰ فوت اسلات، تعیین شده است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای