شناسه خبر : 23036

توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی منطقی نیست

توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی منطقی نیست

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کاهش کیفیت اینترنت افزایش قیمت آن اظهار کرد: سازمان تنظیم مقررات اعلام کرده که توجیهات اپراتورها منطقی است اما از نظر من این‌گونه نیست و توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی ابداً منطقی نیست.

به گزارش چابک آنلاین به نقل ازایسنا، معین الدین سعیدی در واکنش به افزایش قیمت اینترنت تصریح کرد: هیچ توجیه منطقی برای افرایش قیمت بسته‌های اینترنتی وجود ندارد و مردم حق دارند که در این خصوص نگران باشند.

وی با بیان اینکه «بسیاری می‌گویند که افزایش قیمت اینترنت در راستای تکمیل پازل طرح صیانت است»، اظهار کرد: دوستان وزارت ارتباطات بگویند که تا الان کدام طرح توسعه روستایی را انجام داده‌اند که می‌گویند این افزایش قیمت‌ها به دلیل تامین اعتبار برای اجرای طرح‌های توسعه روستایی است؟

این نماینده مجلس افزود: کیفیت اینترنت را به شدت کاهش و قیمت آن را افزایش داده‌اند که این موضوع منجر شد تا از وزیر ارتباطات طرح سوال کنم و امیدوارم در این زمینه پاسخگو باشند.

سعیدی با اشاره به اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره افزایش قیمت اینترنت گفت: سازمان تنظیم مقررات اعلام کرده که توجیهات اپراتورها منطقی است اما از نظر من این‌گونه نیست و توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی ابداً منطقی نبوده و پیگیر این موضوع هستیم.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای