شناسه خبر : 22554

۲۵ هزار نفر از جویندگان کار در سامانه ثبت نام کرده‌اند

۲۵ هزار نفر از جویندگان کار در سامانه ثبت نام کرده‌اند

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حدود ۳۰۰ هزار فرصت شغلی توسط کارفرمایان متقاضی نیروی کار جدید، در سامانه جستجوی شغل درج شده است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از میزان، کار و رفاه اجتماعی، محمود کریمی بیرانوند با اعلام این خبر اظهار داشت: سامانه جستجوی شغل با هدف اتصال سریع کارجویان و کارفرمایان، ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات کاریابی‌ها و استفاده بهینه از فناوری‌های نوین ارتباطی و اطلاعاتی راه اندازی شد.

وی افزود: تاکنون قریب به تعداد ۲۵ هزار نفر از جویندگان کار و تعداد ۳۵۰۰ نفر از کارفرمایان در سامانه ثبت نام کرده‌اند.

بیرانوند خاطرنشان کرد: عمده فرصت‌های شغلی اعلام شده در بخش خدمات به کارمند دفتری، حسابدار، انباردار، نگهبان، کارشناس فروش و کارگر ساده و در بخش صنعت به جوشکار، کارگر خط تولید، تکنسین، طراح کفش و مونتاژکار اختصاص دارد.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بر این اساس کلیه متقاضیان جویای کار می‌توانند با ثبت نام، تکمیل پروفایل شغلی و جستجو در فرصت‌های شغلی موجود در سامانه جستجوی شغل و از طریق دفاتر کاریابی به کارفرمایان معرفی و مشغول به کار شوند.

متقاضیان می‌توانند به نشانی اینترنتی‌http://shoghl.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

به گزارش میزان پیش از این وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توئیتری از اشتغال بیش از ۱۰ هزار کارجو توسط سه‌هزار و ۳۷۶ کارفرمای حاضر در این سامانه خبر داده بود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای