شناسه خبر : 47050

کارگاه آموزشی ضرورت نیاز صنعت بیمه به حکمرانی داده

کارگاه آموزشی ضرورت نیاز صنعت بیمه به حکمرانی داده

کارگاه آموزشی "ضرورت نیاز صنعت بیمه به حکمرانی داده"، از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۱:۰۰ روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ به صورت مجازی و از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه برگزار می‌شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، در این کارگاه آموزشی «انواع داده و تفاوت آنها با دیگر دارایی‌های یک سازمان»، «تعریف حکمرانی داده، مولفه‌ها، چارچوب و مدل‌های بلوغ حکمرانی داده»، «برشمردن دلایل نیاز صنعت بیمه به حکمرانی داده» و «مزایا و چالش‌های استقرار حکمرانی داده در سازمان‌ها به ‌طور عام و در صنعت بیمه به‌‌ طور خاص»، توسط دکتر مریم طایفه محمودی عضو هیات علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، خانم فهیمه سلیمی کوچی پژوهشگر پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و آقای مهدی حسین‌پور پژوهشگر و سرپرست آزمایشگاه فناوری اطلاعات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه خواهد شد.

حضور در این ‎رویداد علمی برای عموم آزاد و مستلزم ثبت نام از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه به نشانی   https://trn.irc.ac.ir  می‌باشد.

پس از ثبت نام، ورود به کارگاه‌ از طریق همین نشانی امکان‌پذیر خواهد بود و به کلیه شرکت کنندگان نیز گواهی حضور اعطا می‌گردد.

 

ارسال نظر