شناسه خبر : 37226

ساعت کار شعب و کارگزاری‌های تأمین‌اجتماعی در روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد افزایش می‌یابد

ساعت کار شعب و کارگزاری‌های تأمین‌اجتماعی در روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد افزایش می‌یابد

شعب و کارگزاری‌های سازمان تأمین‌اجتماعی در روزهای دوشنبه سی‌ام و سه‌شنبه سی‌ویکم مرداد تا ساعت ۷ بعدازظهر برای پرداخت حق بیمه کارگاه‌های مشمول قانون تأمین‌اجتماعی دایر خواهند بود.

به‌گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا ، این اقدام به‌منظور همکاری با کارفرمایان برای برنامه‌ریزی در زمینه پرداخت به‌موقع حق بیمه جامعه کارگری در روزهای پایانی ماه انجام می‌شود.

پرداخت حق بیمه کارگاه‌های مشمول قانون تأمین‌اجتماعی، در سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی es.tamin.ir انجام می‌شود.کارفرمایان مشمول این قانون، نیازی به مراجعه به شعب و کارگزاری‌های این سازمان برای پرداخت حق بیمه کارکنان کارگاه ندارند و تنها در موارد خاص و برای رفع نواقص و اشکالات احتمالی می‌توانند با مراجعه به شعب و کارگزاری‌های تأمین‌اجتماعی نسبت به پرداخت حق بیمه اقدام کنند.

گفتنی است هماهنگی لازم برای تمدید فعالیت شعب بانک رفاه نیز همزمان با افزایش ساعت کار شعب و کارگزاری‌های سازمان تأمین‌اجتماعی در این روزها صورت گرفته است.

سازمان تأمین اجتماعی اکنون بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار کارگاه تحت پوشش دارد که جامعه کارفرمایی پرداخت بیش از ۸۶ درصد حق بیمه جامعه کارگری را به عهده دارند.

ارسال نظر