شناسه خبر : 23142

تمامی مددجویان کمیته امداد استان تهران دارای بیمه درمانی هستند

تمامی مددجویان  کمیته امداد استان تهران دارای بیمه درمانی هستند

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از اختصاص بیش از ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار در سال گذشته به بیماران صعب العلاج خبر داد .

به گزارش چابک آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سید ابوالفضل پرپنچی به مناسبت ۱۸ اردیبهشت روز بیماران صعب العلاج و خاص از اختصاص بیش از ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار در سال گذشته به بیماران صعب العلاج خبر داد و گفت: هم اکنون بیش از ۳۴۰۰ مددجوی بیمار صعب العلاج و خاص از خدمات کمیته امداد در استان تهران بهره مند می شوند.
وی با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۳۴۰۰ مددجوی بیمار صعب العلاج و خاص از خدمات درمانی کمیته امداد در استان تهران بهره مند می شوند، افزود: از این تعداد بیش از ۲۹۰۰ مددجو به بیماری‌های صعب العلاج مبتلا هستند.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه تمامی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران دارای بیمه درمانی هستند، گفت: بیماران خاص علاوه بر این، جهت دریافت خدمات درمانی از رعایت نظام ارجاع معاف هستند.
پرپنچی با اعلام اینکه هزینه فرانشیز بیماران صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد تا ۱۰۰ درصد پرداخت می‌شود، اظهار کرد: همچنین در سال ۱۴۰۰ ، ۲۰دستگاه اکسیژن ساز از محل کمک های خیّران تهیه و در اختیار مددجویان نیازمند قرار گرفت.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران، ادامه داد: همچنین با مساعدت های کمیته امداد هزینه‌های خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی، بستری و .... پرداخت می شود و تجهیزات درمانی مانند ویلچر، تخت و تشک طبی و ... متناسب با نیاز مددجویان بیمار تهیه و در اختیار آنان قرار می گیرد.
وی افزود: حدود ۲۸۰نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران افراد ناتوانی هستند که به تنهایی توانایی مراقبت از خود را ندارند و نیازمند پرستار هستند.این نهاد ماهانه ۲۰۰ هزار تومان هزینه مراقبت به این مددجویان پرداخت می‌کند.
پرپنچی یادآور شد: سال گذشته نیز طی تعامل با بیمه آتیه سازان حافظ ، تعداد ۳۶۰ نفر از مددجویان بیمار صعب العلاج از مساعدت های بلاعوض اسناد درمانی برخوردار شدند.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای