علیرضا حجتی

علیرضا حجتی

معاون امور شعب و نمایندگان شرکت بیمه کارآفرین

مدرک تحصیلی

مدرک دکتری کسب و کار DBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بیمه از دانشگاه آزاد

کارشناسی مدیریت بیمه ازدانشکده امور اقتصادی ودارائی تهران

 

سوابق کاری:

عضو هیأت مدیره شرکت بیمه کارآفرین

سابقه فعالیت بیش از 21 سال در صنعت بیمه

عضو هیات مدیره موظف و دبیر حاکمیت شرکتی بیمه کارآفرین از 1394 تا هم اکنون

معاون مدیر عامل بیمه دی در فروش و توسعه بازار از سال 1392 تا 1394

مدیر امور نمایندگان و کارگزاران از سال 1387 تا 1392

عضو هیئت مدیره شرکت توسعه وعمران صنعت بیمه سال 1390تا کنون

عضو هیئت مدیره شرکت مشعل گاز سال 1391 (نماینده شرکت پرسی گاز در هیئت مدیره)

مشاور مدیران مالی شرکتهای فرزام نو تالش – امیرنیا – بهسازان

معاون مدیر بیمه های باربری در سالهای 1385، 1386 و 1387

مدرس دانشگاه علامه طباطبائی و دانشکده علمی کاربردی بیمه ایران

اخبار مرتبط:
 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  معاون امور شعب و نمایندگان شرکت بیمه کارآفرین با اشاره به مشکلات نمایندگان بعد از تبدیل به شرکت حقوقی، افزود: مالیات و تامین اجتماعی از جمله دلایل عدم تمایل نمایندگان از حقیقی به حقوقی هستند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  معاون امور شعب و نمایندگان شرکت بیمه کارآفرین معتقد است که قبل از تاسیس هر شرکت بیمه‌ای جدید، نیازاست که زیرساخت‌های صنعت بیمه اصلاح شود، مشکل اصلی صنعت بیمه تفکر قدیمی است که مانع از رشد این صنعت خواهد شد.

 • علیرضا حجتی ،معاون توسعه بازار و شبکه فروش بیمه کارآفرین خبر داد: بعد از تصویب صورتهای مالی در مجمع ، سود مشارکت در منافع قابل توجهی به بیمه گذاران عمر پرداخت خواهد شد.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین

  معاون امور شعب و نمایندگان شرکت بیمه کارآفرین بیان کرد: عوامل مختلفی از جمله دانش و اطلاعات ناکافی بیمه‌ای بیمه گزار، شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و تقلب و تخلفات باعث شده که شرکت‌های بیمه‌ای با احتیاط به شکایات پاسخ دهند و پرونده را با دقت بیشتری مطالعه کنند که این دقت بیش از اندازه منجر به افزایش فرآیند و زمان پرداخت خسارت شده است.

 • علیرضا حجتی عضوهیئت مدیره شرکت بیمه کارآفرین با بیان اینکه نوسانات نرخ ارز بر روی سودآوری شرکت‌های بیمه‌ای و صورت‌های مالی تاثیرمستقیمی دارد گفت: زمانیکه شرکت‌های بیمه‌ای نقدینگی خود را در بانک‌های مختلف به صورت سپرده گذاری ارزی سرمایه‌گذاری کنند با افزایش نرخ ارز به افزایش سود خیلی بالایی می‌رسند که ممکن است این سود را در افزایش سرمایه یا ترمیم ذخائر ثالث یا درمان استفاده کنند. مشروح گفتگوی تفصیلی چابک‌آنلاین با عضو هیئت مدیره شرکت بیمه کارآفرین به زودی منتشر می‌شود.

 • عضو هیئت مدیره شرکت بیمه کارآفرین بیان کرد: اگر در زمان وقوع خسارت و اعلام آن از طرف بیمه‌گزار کد یکتا صادر شود بیمه مرکزی می تواند از خسارت‌هایی که اتفاق افتاده اما شرکت‌های بیمه‌ای اعلام نکرده‌اند مطلع شود و به یک برآورد دقیق از ذخیره‌ی خسارت معوق شرکت‌ها برسد.

 • عضو هیئت مدیره بیمه کارآفرین اظهار کرد: با تغییر روش محاسبه ذخائر خسارت معوق و محاسبه توانگری مالی شرکت‌ها به صورت فصلی، می‌توان به یک توانگری مالی صحیح رسید.