شناسه خبر : 12872

اسامی برندگان قرعه کشی طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید ۱۰ مدل از محصولات سایپا بر روی سایت اطلاع‌رسانی این گروه خودروسازی قرار گرفت.

به گزارش چابک آنلاین، منتخبان ۷۲ ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی‌الحساب، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات این گروه  خودروسازی  در مجموع ۱۷۹ هزار و ۶۰۵ نفر ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد ۱۷۲ هزار و ۸۰۱ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.

در قرعه‌کشی دیروز ۴۰ هزار نفر در قرعه‌کشی انتخاب شده و ۴۰ هزار نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

نکته حائز اهمیت در این طرح استقبال گسترده مشتریان از  خودرو شاهین  سایپا بود، به طوری که برای خرید این محصول ۵۶ هزار و ۳۵۹ متقاضی ثبت نام کردند که از این میان ۵۴ هزار و ۳۵۳ نفر حائز شرایط بودند. در این طرح هشت هزار شاهین برای تحویل به مشتریان در نظر گرفته شده بود.

در این طرح چهار هزار دستگاه خودرو کوییک.آر (دو رنگ) عرضه می‌شود که دو هزار دستگاه از آن با تریم قرمز خواهد بود.

علاوه بر این چهار هزار و ۵۰۰ دستگاه  ساینا . اس، چهار هزار و ۵۰۰  دستگاه کوییک معمولی، پنج هزار و ۵۰۰  دستگاه ساینا معمولی، ۶ هزار و ۵۰۰  دستگاه تیبا، چهار هزار دستگاه  تیبا۲  و سه هزار دستگاه وانت ۱۵۱ نیز عرضه می‌شود.

زمان تحویل این خودروها مهر، آبان و آذر سال آینده خواهد بود و متقاضیان برای ثبت‌نام می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۵ تا سه‌شنبه ۱۸ شهریورماه به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه  خودروسازی سایپا  به آدرس  www.saipa.iranecar.com   مراجعه کنند.​

اسامی برندگان از  اینجا  قابل مشاهده است. ضمن اینکه به منتخبان نیز با ارسال پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای