شناسه خبر : 12636

بیمه سامان به عنوان یکی از شرکت‌های خصوصی در صنعت بیمه از سال ۸۳ تأسیس شده است و در تمام رشته‌های بیمه‌ای به ارائه خدمات مشغول است. شرکت بیمه سامان به عنوان یکی از اعضای گروه مالی سامان شامل بانک سامان، شرکت بیمه سامان، شرکت پرداخت الکترونیک سامان، شرکت کارگزاری بورس سامان، شرکت صرافی سامان، شرکت سامانتل، و ... فعالیت می کند و توانسته است در سالهای اخیر به خوبی در حوزه بیمه برند خوشنام سامان را گسترش دهد.

به گزارش چابک آنلاین، بیمه سامان با شبکه گسترده خدمات در قالب شعب، نمایندگی های بیمه، باجه های مستقر در بانک سامان به ارائه خدمات به صورت حضوری می پردازد. از جمله بیمه نامه هایی که در شرکت بیمه سامان ارائه می شود به اختصار می توان از موارد ذیل نام برد:

بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان

از ابتدای تأسیس بیمه سامان، نگاه ویژه ای به بیمه های زندگی در فعالیت های این شرکت به چشم می خورد، به نحوی که بخش زیادی از پرتفوی بیمه سامان را بیمه های عمر تشکیل می دهد. همچنین ارائه خدمات متمایز در پوشش های بیمه ای از جمله امراض خاص، در کنار سود های مناسب به اندوخته های بیمه عمر سامان، این بیمه نامه مورد استقبال بیمه گذاران واقع شده است.

بیمه تکمیلی سامان

طی سالهای گذشته، نگاه ویژه بیمه سامان به افرادی که امکان خرید بیمه تکمیل درمان به صورت گروهی را ندارند، باعث ارائه بیمه تکمیل درمان خانواده و انفرادی سامان شده است که این بیمه نامه نیاز بیمه گذاران عزیز را به خوبی پوشش داده است. همچنین طرح های متنوع با پوشش های مناسب این بیمه نامه ها این امکان را برای بیمه گذاران فراهم کرده است که بتوانند با توجه به نیاز خود و هزینه ای که برای خرید بیمه تکمیلی اختصاص می دهند، اقدام به تهیه بیمه درمان برای خود و خانواده خود نمایند.

بیمه مسافرتی سامان

در حوزه بیمه مسافرت و گردشگری، بیشترین فروش بیمه نامه و بهترین خدمات را به جرأت می توان گفت که بیمه سامان ارائه می دهد. شرکت بیمه سامان با عقد قرارداد با بهترین کمک رسان های خارجی، توانسته به خوبی پرداخت خسارت را در مقصد مدیریت کند. همچنین طرح های بسیار خوب و منتوع بیمه مسافرتی به خوبی نیاز های هموطنان را در سفرهای خارجی پوشش می دهد. این بیمه نامه برای سفرهای تفریحی از جمله به ترکیه، امارات، اروپا، آسیای شرقی مثل مالزی، تایلند، اندونزی و چین، برای مقاصد زیارتی مثل عراق، سوریه و عربستان، و دیدار اقوام در کشورهایی مثل آمریکا، کانادا، استرالیا، گرجستان، و کشورهای عضو پیمان شنگن بسیار کاربردی است. همچنین بیمه نامه مسافرتی سامان مورد قبول کلیه سفارت های عضو شنگن و سایر سفارتخانه ها بوده و خبر خوب اینکه امکان خرید اینترنتی بیمه مسافرتی نیز در وب سایت نمایندگی بیمه سامان وجود دارد.

بیمه باربری سامان

در طی سالیان گذشته بیمه سامان با وجود محدودیت هایی که برای تجارت برای ایرانیان وجود داشته است، در کنار بانک سامان توانسته خدمات خوبی را به بازرگانان و شرکت هایی که اقدام به صادرات و واردات می کنند، ارائه نماید. خرید بیمه باربری سامان با نرخ مناسب و خدمات صدور به موقع، در کنار شرایط مناسب بیمه نامه ها و پرداخت خسارت با بیشترین رضایت مشتریان، از خصوصیت های بیمه باربری سامان است.

بیمه آتش سوزی سامان

وقتی در کشوری زندگی می کنیم که روی خط زلزله واقع شده است، و همچنین خطر آتش سوزی، منازل، کارخانجات، مغازه ها و کسب و کارهای ما را تهدید می کند، نیاز به یک حامی ارزشمند داریم تا بتواند با یک بیمه نامه مناسب از ما در مقابل این خطرات حمایت کند. بیمه سامان بیمه آتش سوزی را برای همه کاربری ها و بیمه خانه امن سامان را برای منازل مسکونی پیش بینی کرده است. شما می توانید در این بیمه نامه علاوه بر خطر آتش سوزی، خطراتی مثل سیل، زلزله، آتشفشان، ترکیدگی لوله های آب، طوفان و تندباد، ضایعات آب برف و باران، و ... را نیز تحت پوشش قرار دهید.

بیمه مسئولیت سامان

وقتی در اجتماعی زندگی و کار می کنید، قطعاً مسئولیت اجتماعی، مدنی و حرفه ای نسبت به دیگران دارید. به این معنی که اگر از شما و یا اموال و دارایی های شما، خسارتی متوجه دیگران شود، می بایست خسارت را جبران نمایید. بیمه سامان بسته به نوع مسئولیتی که شما دارید بیمه نامه های مختلفی را ارائه می کند. از جمله این بیمه نامه ها می توان به بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان، بیمه مسئولیت مدیران مجتمع های مسکونی، بیمه مسئولیت آسانسور، بیمه مسئولیت شهروندی، بیمه مسئولیت مدیران مهد کودک، شهربازی، مجتمع های آموزشی، رستوران ها، مراکز تفریحی و توریستی، و ... نام برد.

بیمه حوادث

بروز حادثه برای هر فردی، مشکلات بسیار زیادی را به دنبال خواهد داشت. با توجه به ماهیت ناگهانی بودن وقوع حوادث، در صورتی که حادثه منجر به جراحت یا نقص عضو و خدای نکرده فوت شخص شود، خسارات مالی جبران ناپذیری را به خانواده تحمیل خواهد کرد. خصوصاً اگر شغل فرد پرخطر بوده باشد یا اینکه در طول زندگی فعالیت های پرخطر از جمله فعالیت های ورزشی، کوهنوردی، تفریحات پرخطر و ... انجام دهد، وجود بیمه حوادث سامان را بیشتر حس خواهد کرد. شرکت بیمه سامان این امکان را برای بیمه گذاران فراهم کرده است که بتوانند با استفاده از صفحه خرید اینترنتی بیمه حوادث انفرادی اقدام به خرید این بیمه نامه به صورت آنلاین نمایند.

بیمه شخص ثالث و بدنه سامان

بیمه سامان با ارائه بهترین خدمات در زمینه بیمه های خودرو طی سالیان گذشته توانسته است رضایت هر چه بیشتر بیمه گذاران را فراهم کند. خدمات بیمه بدنه خودرو با پوشش ها و قیمت مناسب ارائه می شود. همچنین امکان خرید آنلاین بیمه شخص ثالث سامان از طریق وب سایت فراهم شده است و شما می توانید در کمتر از چند دقیقه بیمه شخص ثالث خود را تمدید نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات بیمه سامان و همچنین نحوه استعلام و خرید بیمه نامه به وب سایت نمایندگی بیمه سامان تهران مراجعه نمایید.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای