شناسه خبر : 5081

رییس شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات گفت: در سال جاری با افزایش اعطای تسهیلات این شعبه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۷۰ درصد رشد را برای حمایت از بخشهای تولیدی و صادراتی شاهد بوده‌ایم.

به گزارش چابک آنلاین ، نیما بزرگمهر با اعلام این مطلب افزود: این شعبه با اعطای تسهیلات صادراتی به مبلغ ۲۷۰۰ میلیاردریال بطور ویژه از بخشهای مختلف صادراتی فعال استان اصفهان حمایت نموده است.

وی افزود: یکی دیگر از دستاوردهای بانک توسعه صادرات استان اصفهان در سال جاری پیگیری مستمر وصول مطالبات غیر جاری بوده است و توانسته ایم ۳۱% از مطالبات شعبه را کاهش دهیم که رقم آن ۱۲۳۴ میلیارد ریال است.

بزرگمهر ادامه داد: از برنامه های آتی این شعبه علاوه بر استمرار فعالیتهای جاری در تخصیص منابع و وصول مطالبات، حمایت بیشتر از شرکتهای دانش بنیان فعال در بخش صادرات است. بزرگمهر درخصوص مهمترین پروژه های تامین مالی شده این شعبه گفت: طرح توسعه تولید انواع کلر به مبلغ ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار یورو، احداث واحدهای تولید سنگ ساختمانی نزدیک به ۲ میلیون یورو و احداث هتل توریسی به مبلغ ۲۵ میلیارد ریال از جمله مواردی هستند که با تسهیلات بانک توسعه صادرات تامین مالی شده اند.

از دیگر طرح های تامین مالی شده توسط شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات از بدو تاسیس می توان به ارائه تسهیلات برای تولید الیاف مصنوعی به مبلغ هفت میلیون و ۵۰۰ هزاردلار و پرداخت دومیلیون و ۴۰۰ هزار یورو تسهیلات برای احداث گلخانه تمام اتوماتیک در این استان اشاره کرد.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای