شناسه خبر : 11095

پذیره نویسی حق تقدم استفاده نشده سهام شرکت دلیجان طلایی شکوه پارس (سهامی عام) تا ١٣ خرداد ماه سال جاری در شعب بانک صادرات ایران انجام می‌شود.

به گزارش چابک‌آنلاین، حق تقدم استفاده نشده سهام شرکت دلیجان طلایی شکوه پارس (سهامی عام) به منظور افزایش سرمایه شرکت از تاریخ ١٥  اردیبهشت تا ١٣ خرداد ماه سال جاری (به مدت یک ماه) در شعب بانک صادرات ایران پذیره‌نویسی می‌شود و متقاضیان می‌توانند برای خرید حق تقدم مذکور در مهلت مقرر با ارائه کد ملی به شعب بانک مراجعه کنند.

افزایش سرمایه شرکت مذکور که از محل مطالبات حال‌شده سهامداران و آورده نقدی آنان تأمین خواهد شد، سرمایه این شرکت را از ٤٠ میلیارد ریال به یک میلیون و ٧٢٦ هزار و ٦٤٠ میلیون ریال افزایش خواهد داد.
سهام این شرکت بانام بوده و ارزش اسمی هر سهم آن هزار ریال است. متقاضیان می‌توانند با واریز مبلغ مورد نظر خود به حساب ٠٢١٥٨١٢٩٤٦٠٠٥ به نام شرکت دلیجان طلایی شکوه پارس (سهامی عام) نزد بانک صادرات ایران شعبه وحدت اسلامی (کد ١٢٩)، بین یک تا ٤٠٠ میلیون سهم از حق تقدم باقیمانده این شرکت را خریداری کنند.

موضوع افزایش سرمایه این شرکت که عمدتاً در حوزه حمل و نقل ریلی فعالیت دارد، راه‌اندازی قطار لوکس مسافری با محوریت گردشگری و بر اساس مفهوم «هتل روان» است.
بانک صادرات ایران با توجه به گستردگی شعب خود در سراسر کشور و ابزارهای متنوع بانکداری الکترونیکی و غیرحضوری، ظرفیت دسترسی به انواع خدمات بانکی و مالی بازار بورس اوراق بهادار تهران را در اقصی نقاط کشور فراهم کرده است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای