شناسه خبر : 7949

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مدیران و کارکنان بیمه آسیا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و کمک به بیماران نیازمند، بخشی از خون خود را اهدا کردند.به گزارش اقتصادآنلاین، مدیران و کارکنان بیمه آسیا همزمان با هفته دفاع مقدس با استقبال پرشور خود، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به بیماران نیازمند با اهدای خون خود در این امر خداپسندانه مشارکت کردند. گفتنی است ۱۴۰ نفر از کارکنان واحدهای ستادی و شعب بیمه آسیا با حضور در ساختمان مرکزی در این امر خیرخواهانه شرکت کردند. مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا نیز با هیأت همراه در جمع کارکنان اهداکننده حضور یافت و از نزدیک مراحل انجام کار را مشاهده نمود و از حضور همکاران قدردانی کرد. گفتنی است اهدای خون در بازه‌های زمانی استاندارد، ضمن تاثیر شگرف در سلامت قلب و عروق و کاهش وزن ،عاملی تعیین کننده در ایمن بودن از ابتلا به بیماری هاست.

به گزارش چابک آنلاین، مدیران و کارکنان بیمه آسیا همزمان با هفته دفاع مقدس با استقبال پرشور خود، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به بیماران نیازمند با اهدای خون خود در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.

گفتنی است 140 نفر از کارکنان واحدهای ستادی و شعب بیمه آسیا با حضور در ساختمان مرکزی در این امر خیرخواهانه شرکت کردند.

مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا نیز با هیأت همراه در جمع کارکنان اهداکننده حضور یافت و از نزدیک مراحل انجام کار را مشاهده نمود و از حضور همکاران قدردانی کرد.

گفتنی است اهدای خون در بازه‌های زمانی استاندارد، ضمن تاثیر شگرف در سلامت قلب و عروق و کاهش وزن ،عاملی تعیین کننده در ایمن بودن  از ابتلا به بیماری هاست.

 

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای