شناسه خبر : 5846

مسئول روابط عمومی مدیریت امور شعب بانک کشاورزی کردستان گفت: در سال زراعی جاری (اول مهر پارسال تا پایان شهریور امسال) در مجموع ۱۱۱ هزار و ۳۸۴ هکتار از اراضی این استان زیر پوشش بیمه محصولات کشاورزی رفته است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا ، جمشید ذبیح الهی اظهار داشت: در آمار منتهی به آخر اسفند سال زراعی جاری ۳۳ هزار و ۸۱۰ بهره بردار کشاورزی حدود ۱۱۱ هزار و ۳۸۴ هکتار از اراضی باغی و زراعی خود را تحت پوشش بیمه برده اند.

وی اضافه کرد: بیمه محصول گندم دیم با ۱۰۶ هزار و ۴۹۸ هکتار و ۱۳ هزار و ۹۱ بیمه نامه صادر شده بیشترین میزان و پس از آن باغات با ۶ هزار و ۸۵ هکتار در قالب ۱۹ هزار و ۸۲ بیمه نامه صادر شده بیشترین سطح پوشش بیمه را به خود اختصاص داده است.

ذبیح الهی افزود: در نیمه اول سال زراعی جاری از اول مهر تا ۲۹ اسفند چهار هزار و ۸۵ هکتار از مزارع آبی و یک هزار و ۱۴۳ هکتار از مزارع کلزا در قالب ۳۰۱ بیمه نامه صادر شده زیر پوشش رفته بود.

بانک کشاورزی کردستان دارای ۴۰ شعبه و سه باجه در سطح استان بوده که از این تعداد ۱۶ شعبه اصلی،۱۲ شعبه شهری و ۱۲ شعبه روستایی است و در شهرستان ها و بخش های استان پراکنده شده است.

 

 

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای