شناسه خبر : 5398

طبق تفاهم‌نامه‌ای که بین بیمه دانا و شرکت ذوب‌آهن اصفهان امضا شد، حدود ۱۲۵هزار بیمه شده این شرکت زیر پوشش خدمات بیمه دانا قرار گرفتند.

به گزارش چابک آنلاین ، در جلسه‌ای که به منظور تشریح تفاهم‌نامه مهر دانا با شرکت ذوب‌آهن اصفهان با حضور ابراهیم کاردگر نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا و مهندس منصور یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان در این شهر برگزارشد، نحوه تامین منابع مالی حق بیمه 125هزار بیمه شده این شرکت مشخص شد.

دراین جلسه کاردگر نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا طی سخنانی با اشاره به توانمندی این شرکت در ارائه خدمات به بیمه‌گذاران بزرگ بویژه در حوزه درمان تکمیلی اظهار داشت: کادر اجرایی بیمه دانا در اصفهان مجرب و حرفه‌ای است و می‌توانند پرسنل ذوب‌آهن را از مزایای طرح مهر دانا به خوبی بهره‌مند کنند.

وی افزود: مهر دانا اولین طرح در صنعت بیمه است که تامین منابع مالی بیمه‌گذاران را در قالب همکاری با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیش بینی کرده و امیدواریم با اجرای این طرح، دامنه همکاری‌های سه جانبه از این پس گسترش یابد.

مدیرعامل بیمه دانا، لزوم تجمیع امور بیمه‌ای بیمه‌گذاران در رشته های اموال و اشخاص را یاد‌آورشد و آمادگی این شرکت را برای ارائه انواع پوشش‌های بیمه‌ای به بازنشستگانی که فاقد بیمه‌گر پایه هستند، اعلام کرد.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای