شناسه خبر : 5185

رئیس بیمه سلامت صومعه سرا از پرداخت ۵۲ درصدی مطالبات امسال مراکز طرف قرار داد با این بیمه خبر داد و گفت: این مطالبات در بخش های دولتی و خصوصی پرداخت شده است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر ، عسگر محمدخواه با اشاره به پرداخت مطالبات بیمه تشخیصی و درمانی طرف قرار داد با بیمه سلامت، اظهارکرد: به منظور صیانت از حقوق بیمه شدگان و دریافت خدمات با کیفیت از موسسات درمانی طرف قرار داد با تلاش‌های صورت گرفته ۱۰۰ درصد مطالبات سال ۹۶ این موسسات در دو بخش دولتی و خصوصی پرداخت شده است.

 وی با بیان اینکه مبلغ این مطالبات معادل ۴/۸۴۱ میلیارد ریال است، افزود: ۵۲ درصد مطالبات سال ۹۷ بخش‌های دولتی و خصوصی به مبلغ ۲/۴۱۰ میلیارد ریال نیز پرداخت شده است.

محمدخواه با اشاره به حوزه‌های پرداخت مطالبات، گفت: این مطالبات در بخش های دولتی و دانشگاهی تا پایان شهریور ۹۷ و همچنین دو ماهه مهر و آبان به صورت علی الحساب، مطالبات پزشکان عمومی، تخصصی و فوق تخصصی و درمانگاه‌ها تا پایان شهریور پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه مطالبات سایر بخش‌های خصوصی همانند درمانگاه ها، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی و فیزیوتراپی و سایر موارد تا پایان مرداد ۹۷ پرداخت شده است، ادامه داد: مطالبات داروخانه ها نیز تا پایان سال ۹۶ به صورت کامل تسویه و در سال ۹۷ نیز تا پایان مرداد ماه امسال پرداخت شده است.  

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای