شناسه خبر : 4991

مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی با اشاره به تغییرات در سیستم خدمت رسانی به مشتریان گفت: توسط تغییرات اخیر صورت گرفته در خدمات صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی، سرعت انجام کارهای متقاضیان بسیار بالا رفته است.

به گزارش چابک آنلاین ، فرید دهقانی با اشاره به تسهیل امور معدنی با خدمات هرچه بیشتر صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی گفت: در ماه گذشته با آنلاین کردن خدمات خود توانستیم از مراجعه حضوری متقاضیان و اتلاف وقت آنها، جلوگیری کرد.

وی با بیان اینکه نقطه اتکای ما در ارایه خدمات به معدنکاران، پروانه بهره برداری آنها خواهد بود اظهار داشت: از متقاضیان درخواست می‌شود با تکمیل مدارک خود، به سایت این صندوق مراجعه کرده و سپس با ارایه پروانه بهره‌برداری خود، از خدمات آنلاین استفاده کنند.

مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی در خصوص خدمات صندوق بیمه در مراحل اکتشاف عنوان کرد: در این بخش، صندوق بیمه دو نوع خدمات ارایه می‌کند که از جمله آن، صدور بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری اکتشاف بوده که ریسک اکتشاف را پوشش می دهد و در صورت نرسیدن به نتیجه، ۸۰ درصد سرمایه را به متقاضی باز می‌گرداند و دیگری آن است که در صورتی که سرمایه‌گذار، منابع مالی مکفی نداشته باشد، صندوق بیمه از طریق وجوه اداره شده وزارت صمت، تسهیلات لازم را در اختیار وی  قرار می دهد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی ارایه تسهیلات به پیمانکاران معدنی گفت: برای پیمانکاران معدنی نیز، ضمانت نامه صادر و تسهیلات ارایه می شود که این تسهیلات، به صورت تجهیزات بوده و به صورت نقدی واریزی صورت نمی‌گیرد.


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای