شناسه خبر : 4036

مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در دیدار با شبکه فروش استان گلستان آینده روشن هر شرکت بیمه‌ای را در گروی هوشمندی شبکه فروش آن دانست.

به گزارش چابک آنلاین ، مجید مشعلچی فیروزآبادی تصریح‌کرد: نمایندگان با دید صحیح و جذب بازارهای جدید و کم‌ریسک می‌توانند در آینده شرکت نقش موثری را ایفا کنند.

وی تاکید‌کرد: برآورده‌کردن انتظارها به‌صورت دو طرفه و داشتن اطلاعات کافی و شفافیت در تعامل میان هسته مرکزی و شبکه توانمند نمایندگان موجب پیشرفت برنامه‌های شرکت می‌شود.

مدیرعامل شرکت بیمه کوثر با اشاره به لزوم تداوم سیاست مهار صدور بیمه‌نامه شخص‌ثالث که از سال گذشته آغاز شده است، خاطرنشان‌کرد: استان گلستان باتوجه‌به آب‌وهوای خوش و نیز قرار داشتن در مسیر زائران مشهدالرضا یکی از استان‌های گردشگری است که علاوه‌بر مزایای ویژه، از نظر خطر حوادث رانندگی و خسارت در رشته شخص‌ثالث ریسک بالایی دارد. بنابراین باید شبکه فروش و سرپرستی به جد در این بخش دقت نظر داشته باشند. البته از سوی دیگر به علت تراکم بالای جمعیت در این استان شرایط مناسبی برای فروش بیمه‌های خرد که هم ریسک کمتری دارد و هم ماندگاری بیشتری فرا روی شبکه فروش قرار دارد.

مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه ایجاد تعامل دوسویه میان معاونان، مدیران و کارشناسان شرکت با نمایندگان یکی از عامل‌های اساسی در پیشبرد اهداف شرکت است، گفت: داشتن الزامات راهبردی و توجه به شبکه فروش اعم از حقیقی و حقوقی زمینه‌های دستیابی به اهداف شرکت را محقق می‌سازد.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای