شناسه خبر : 18189

با مشارکت بیمه تعاون انجام شد

استان همدان بیمه تعاون با مشارکت رسانه همدان پیام و کانون فرهنگی مردمی ملایر نسبت به اهداء دفتر مدرسه به دانش‌آموزان محروم استان سیستان و بلوچستان اقدام کرد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، کیانوش بیات نژاد، مدیر استان همدان این شرکت با حضور در چاپخانه پیام‌رسانه و بازدید از فعالیت مجموعه رسانه ای همدان‌پیام، از همکاری با کانون فرهنگی، اجتماعی و مردمی دیار کریمخان شهرستان ملایر برای اهداء دفتر مدرسه به دانش آموزان محروم سیستان و بلوچستان سخن گفت.
مدیر استان همدان بیمه تعاون با اشاره به فعالیت های کانون فرهنگی مردمی ملایر اظهار داشت: این کانون می‌تواند فراتر از مرزها عمل کند و قصد داریم در شهرها و روستاهای مختلف در کشور فعالیت خودمان را گسترش دهیم. کیانوش بیات‌نژاد با بیان اینکه نیازمند حمایت هستیم،گفت: یکی از حمایت‌ها می‌تواند از جانب رسانه‌ها و در بحث اطلاع‌رسانی باشد.
وی همچنین افزود: در حوزه اشتغالزایی هم فعالیت داریم و در همین راستا 38 شغل ایجاد کردیم و افرادی را استخدام کردیم که نیازمند شغل بودند. عضو هیأت‌امنای کانون فرهنگی ملایر هم گفت: اقدام به خرید دفتر بخصوص در مناطقی که فرد توانایی خرید یک برگ کاغذ را ندارد، می‌تواند کار خوب و خداپسندانه‌ای باشد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای