شناسه خبر : 17469

ساعت کار مراکز تزریق واکسن در پایگاه های مدیریت بحران پایتخت اعلام شد

ساعت کار مراکز تزریق واکسن در پایگاه های مدیریت بحران پایتخت اعلام شد

ساعت کار مراکز تزریق واکسن در پایگاه‌های پشتیبانی مدیریت بحران پایتخت اعلام شد و شهروندان از ساعت ۸ تا ۱۴ می توانند به این پایگاه‌ها مراجعه کنند. همچنین سه پایگاه این مدیریت همه روزه تا ساعت ۲۲ فعال هستند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا از اعلام روز شنبه سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، مراکز تزریق واکسن در پایگاه های مدیریت بحران همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۴ فعال است و شهروندان با در دست داشتن کارت ملی و پیامک اعلام شده از مراکز درمانی می توانند جهت تزریق واکسن به این پایگاه ها مراجعه کنند.

بر اساس گزارش دریافتی از ستادهای مدیریت بحران مناطق ۲۲ گانه، ۳ پایگاه طالقانی، اشراق و طرشت تا ساعت ۲۲ نیز فعال است در عین حال فعالیت این پایگاه ها به میزان موجودی واکسن نیز بستگی دارد، این مراکز همچنین روزهای پنج شنبه فعال است.

همچنین افراد دارای بیماری خاص نیز علاوه بر شهروندانی که در نوبت سنی تزریق واکسن اعلام شده اند، می توانند جهت انجام واکسیناسیون به این پایگاه ها مراجعه کنند.

پایگاه های مدیریت بحران ایثار، طرشت، بوستان طالقانی، اشراق، صیاد شیرازی، بروجردی، بیمه، سازمان برنامه، کن، والفجر، ایرانشهر، دماوند، فتح، بریانک، انبار نفت، پیروزی، آیت الله سعیدی، نارنج، زیتون، بعثت، مدائن، بوستان ولایت، وحدت اسلامی و شهرک استقلال از جمله پایگاه های مدیریت بحران هستند که تزریق واکسن در این مراکز انجام می شود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای