شناسه خبر : 16402

با توجه به صادرشدن بیمه نامه شخص ثالث اتوبوس حادثه دیده در محور دهشیر یزد در بیمه پارسیان و اعلام مقصر بودن اتوبوس توسط پلیس راه در این تصادف ،این شرکت جهت رسیدگی سریع و خارج از نوبت پرونده این حادثه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش چابک‌آنلاین به نقل از  روابط عمومی بیمه پارسیان؛ با توجه به صادرشدن  بیمه نامه شخص ثالث اتوبوس حادثه دیده در محور دهشیر یزد در بیمه پارسیان و اعلام مقصر بودن اتوبوس توسط پلیس راه در این تصادف ،این شرکت جهت رسیدگی سریع و خارج از نوبت پرونده این حادثه اعلام آمادگی کرد. 

براساس این گزارش؛ در پی وقوع حادثه دلخراش تصادف اتوبوس در محور دهشیر یزد و همچنین مصدومیت و درگذشت تعدادی از مسافران اتوبوس ، نایب رییس هیات مدیره ومدیرعامل بیمه پارسیان ضمن عرض تسلیت به خانواده های درگذشتگان و آرزوی سلامتی عاجل برای مصدومین این حادثه دستور رسیدگی فوری و خارج از نوبت روال اداری به پرونده این حادثه را صادر کرد. 

طبق اعلام روابط عمومی بیمه پارسیان ؛ بلافاصله پس از اعلام گزارش حادثه و تایید معتبربودن بیمه نامه اتوبوس نزد این شرکت  و همچنین مقصر شناخته شدن اتوبوس توسط پلیس راه ،دستور انجام هماهنگی لازم به مدیریت ، سرپرست منطقه و شعبه مربوطه توسط مدیرعامل صادر گردید .

 

  • ناشناس

    تو این ایام کرونا من هردفعه با اتوبوس میرم صندلی ۴۰ تا ۴۴ بهم میرسه! اونوقت ستاد کرونا و پلیس راه بجای کنترل اتوبوسها ماشینهای شخصی را جریمه کرونایی میکنند!!

ارسال نظر

خدمات بیمه ای