شناسه خبر : 16010

مدیرعامل بیمه آسیا شعار سال ۱۴۰۰ شرکت بیمه آسیا را " توسعه بازار ، رفع موانع فروش با محوریت بیمه های زندگی " اعلام کرد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا درنشستی با  سرپرستی، روسای شعب و شبکه فروش منطقه چهار بیمه آسیا در مشهد مقدس  با اشاره به اهمیت نعمت سلامتی و امنیت، حضور در انتخابات را وظیفه شرعی و قانونی و تامین کننده امنیت دانسته و ضمن دعوت از کارکنان بیمه آسیا، به حضور فعال در انتخابات تاکید کرد.
مدیر عامل بیمه آسیا با تصریح اهمیت فروش صحیح بیمه نامه به بیمه گذاران، گفت:  دقت در صدور و آگاهی بیمه گذاران از شرایط بیمه نامه ، موجب رضایت بیمه گذار در زمان دریافت خسارت و کاهش پرونده های حقوقی خواهد بود.
نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا با یادآوری حمایت از شبکه فروش، اظهار داشت: افزایش حدود اختیارات سرپرستی ها می بایست  باعث افزایش سرعت ارائه خدمات به بیمه گذاران و نمایندگان شود و باید بروکراسی به حداقل ممکن برسد.
مسعود بادین با اشاره به اعطای تسهیلات وام خرید دفتر ، وام کرونا ، پرداخت علی الحساب کارمزد  به نمایندگان برای حمایت از شبکه فروش ،بیان داشت: انتظار متقابل سهامداران و هیات مدیره شرکت از شبکه فروش رعایت سیاست های شرکت در افزایش فروش و بالاخص بیمه های زندگی  و فروش بیمه ها با آنالیز صحیح و فنی ریسک می باشد .
وی در ادامه افزود: بیمه آسیا با سرمایه بالغ بر 2400 میلیارد تومان  به عنوان یک برند خوشنام در سطح اول صنعت بیمه می درخشد و 2500 میلیارد تومان ذخایر باعث  تثبیت  جایگاه شرکت در صنعت بیمه  شده و موجب افزایش حضور بیمه آسیا در بازارهای بزرگ و پذیرش ریسک های بزرگ خواهد بود.
مدیر عامل بیمه آسیا با اشاره به اینکه موفقیت روزافزون بیمه آسیا در صنعت بیمه در گرو اتحاد و همدلی بین ارکان شرکت است، گفت:با توجه به ورود استارت آپ ها در صنعت بیمه  ، شبکه فروش باید ضمن فعال بودن در تمامی رشته های بیمه ای و اصلاح سبد پرتفو بیشتر از گذشته در مسیر فروش بیمه های عمر و پس انداز اقدام کند.
نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا تصریح کرد: در پایان سال 1400 عملکرد شعب و مناطق بیمه آسیا ، بررسی و با توجه به شاخص های تعیین شده  بهترین منطقه و استان و شعبه معرفی و تشویق خواهند شد.
مسعود بادین در پایان ضمن تشکر از شبکه فروش وکارکنان  منطقه  چهار بیمه آسیا به دلیل تحقق برنامه های سال 1399، اظهار داشت:  با توجه به سابقه و توانمندی ها  ، انتظارات از استان های خراسان زیاد است و امیدوارم سیاست های شرکت ازجمله افزایش فروش بیمه های زندگی در این منطقه برای سال 1400 محقق شود.
لازم به ذکر است در ابتدای جلسه، حسن اکبری سرپرست منطقه چهاربیمه آسیا  ضمن خوش آمد گویی به مدیرعامل و هیات همراه، گزارشی از فعالیت های منطقه ارائه کرد و در ادامه معاونین مدیرعامل  نکاتی را در خصوص مسائل مطرح شده بیان کردند.
 
گفتنی است،در این سفر اعضای هیات مدیره و معاونان مدیرعامل،  مسعود بادین،نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا را  همراهی می کردند.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای