شناسه خبر : 15868

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: بابت تبلیغاتی که روی کاور موتوریاران در طرح «موتوریار» چاپ می شود، پلیس هزینه ای از آن نهاد مربوطه دریافت نمی کند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، سردار محمدحسین حمیدی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا پلیس هزینه‌ای بابت تبلیغات بر روی کاور افرادی که در طرح موتوریار کاور به تن می‌کنند، دریافت می‌کند، اظهار کرد: خیر، پلیس هیچ هزینه‌ای بابت این تبلیغات از بانک‌ها، بیمه‌ها و دیگر نهادهایی که تا کنون اسپانسر شده‌اند دریافت نکرده است.

وی افزود: روال کار به این صورت است که به عنوان مثال یکی از بانک‌ها ۱۰۰ کاور با طرح لوگوی خود یا کلاه ایمنی تهیه می‌کند و در اختیار پلیس قرار می‌دهد و ما به نوع نیاز خود از آن استفاده می‌کنیم.

طرح موتوریار طرحی است که در حال حاضر در پایتخت اجرا می‌شود و در آن به جای اینکه موتور سوار متخلف جریمه و موتورسیکلتش به پارکینگ فرستاده شود، از یک تا ۵ ساعت کاور پلیس را به تن می‌کند و مأموران پلیس را در اجرای قوانین کمک می‌کند.

به گفته مسئولان راهور از ابتدای سال تا کنون با اجرای این طرح از به پارکینگ رفتن بیش از ۴ هزار موتورسیکلت در پایتخت جلوگیری شده است.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای