شناسه خبر : 15054

تندیس بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خراسان جنوبی و دو لوح تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کشور و استاندار خراسان جنوبی به مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا اهدا شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین،نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا در سخنانی با تصریح ضرورت ورود موسسات اقتصادی به حوزه مسئولیت اجتماعی ،گفت: بیمه آسیا به عنوان یکی از شرکت های بیمه پیشرو در حوزه مسئولیت اجتماعی، ساخت فضاهای آموزشی و  مدرسه در مناطق محروم کشور را اولویت خود در این حوزه می داند و امیدوار است این مسیر ارزشمند تداوم یابد.
مدیر عامل بیمه آسیا از  ساخت و تحویل سه مدرسه در مناطق محروم استان های سیستان و بلوچستان،آذربایجان شرقی و خراسان جنوبی خبر داد.
همچنین مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان خراسان جنوبی با اشاره به تقدیر از بیمه آسیا دربیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خراسان جنوبی و بیان مراحل احداث مدرسه شهدای بیمه آسیا در روستای محروم خواجه منجکویه، ، از خدمات ارزشمند شرکت بیمه آسیا به عنوان خیر این پروژه قدردانی کرد.
گفتنی است، بیمه آسیا در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود به عنوان برند بیمه ای محبوب مردم، سومین مدرسه با عنوان شهدای بیمه آسیا در روستای خواجه منجکیوه از توابع شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی با زیربنای 230 متر مربع را احداث و به مسئولین آموزشی استان تحویل داد.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای