شناسه خبر : 14736

بیمه آسیا جزو شرکت‌های بیمه خوب، باارزش، چابک، چالاک و پربازده در ارائه خدمات بیمه‌ای به مردم است و به عنوان یک شرکت معتبر و برند شناخته می‌شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، سلیمانی، رییس کل بیمه مرکزی در آیین افتتاحیه ساختمان شماره هفت بیمه آسیا با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و لزوم ارائه خدمات خوب بیمه ای به مردم و ایجاد رضایتمندی، گفت: ساختمان و تجهیزات جدید، ابزاری است که می تواند در ارائه خدمت بهتر به مردم مورد استفاده قرار گیرد.
رییس کل بیمه مرکزی با تصریح این موضوع که درمان نیاز اولیه کشور و جدی است، اظهار داشت: حرکت بیمه آسیا در تمرکز بیمه های درمان در ساختمان شماره هفت بسیار خوب است که نشاندهنده نگاه تخصصی مدیران آن به مقوله درمان است.
دکترسلیمانی با اظهار خوشحالی از تسویه بیمه آسیا با بیمارستان ها در مدت زمان کمتر از دو هفته، بیان داشت: تسویه به موقع شرکت بیمه آسیا با بیمارستان ها و پرداخت های هزینه های آنها، خدمت به بیمه گذارانی است که از خدمات درمانی استفاده می کنند و موجب رضایتمندی آنان از بیمه آسیا  و صنعت بیمه کشور می شود.
رییس کل بیمه مرکزی فعالیت صحیح و درست شرکت های بیمه در دو حوزه شخص ثالث و درمان را موجب مشروعیت و مقبولیت بخشیدن به صنعت بیمه کشور در سطح جامعه دانست.
دکتر سلیمانی عدم آشنایی مردم با قوانین و مقررات بیمه ای را یکی از مشکلات صنعت بیمه کشور برشمرد و گفت: بیمه مرکزی و شرکت های بیمه می بایست با تمهیداتی در جهت فرهنگ سازی بیمه در جامعه حرکت کنند که اثرات بسیار خوبی در صنعت کشور خواهد داشت.
رییس کل بیمه مرکزی ، پرهیز از نرخ شکنی به ویژه در بیمه های درمان را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: ارائه نرخ فنی در عین رقابت باید منطقی باشد و شرکت های بیمه با ارائه نرخ های فنی منطقی، در زمان پرداخت خسارت، دچار مشکل نشوند. بیمه مرکزی درخصوص نرخ فنی غیرمنطقی به طور حتم ورود می کند.
دکتر سلیمانی با اشاره به کارکنان خوب و تسلط به کار در شرکت بیمه آسیا، گفت: شرکت های بیمه در نهایت باید به سمت الکترونیکی کردن فعالیت های خود حرکت کنند. می بایست صنعت بیمه کشور در کنار سایر سازمان های حوزه درمان در ارائه خدمات آنلاین درمان آمادگی کامل داشته باشد.
رییس کل بیمه مرکزی با تصریح این موضوع که بیمه آسیا می تواند به عنوان شرکت پیشرو در الکترونیکی کردن بخش درمان عمل کند، بیان داشت: با الکترونیکی کردن فعالیت به ویژه در بخش درمان می توانیم نظارت و کنترل بیشتری داشته باشیم و جلوی پرداخت خسارت های غیرواقعی را بگیریم.
دکتر سلیمانی در ادامه افزود: الکترونیکی کردن، فعالیت ها را توسعه می دهد، هزینه ها را کم می کند و از نیروهای آزاد می توانیم در بخش های دیگر استفاده کنیم. هم چنین در بخش درمان می توانیم همکاری خوبی با استارتاپ های بیمه ای داشته باشیم.
رییس کل بیمه مرکزی با تشکر از مدیرعامل و هیات مدیره بیمه آسیا و ارزیابی مثبت از گزارش عملکرد دو ساله بیمه آسیا، گفت: گزارش دو ساله بیمه آسیا نشان دهنده انجام کارهای خوب و پیشرفت بوده است و امیدواریم این روند در سال های آتی تداوم داشته باشد.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای