شناسه خبر : 14351

با درخواست یک خانواده ۵ نفری از "کارگزاری عتیق کد ۸۹۵۳ "برای خرید بیمه عمر اندوخته دار امید از شرکت بیمه کارآفرین، این بیمه نامه با تمامی پوشش های خاص خود با مجموع حق بیمه ۵ میلیارد ریالی برای این خانواده در شعبه تهران مرکزی صادر گردید.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه کارآفرین؛ با توجه به پوشش های خاص بیمه نامه اندوخته دار امید بیمه کارآفرین، یک خانواده 5 نفری درخواست خرید بیمه نامه را مجموع سرمایه فوت 125 میلیارد ریال برای پنج نفر اعضا خانواده به کارگزاری عتیق کد 8935 ارسال نمودند و در یک اقدام کم نظیر بیمه نامه اندوخته دار امید این خانواده با بررسی ریسک های لازم و انجام امور جاری توسط همکاران بیمه های زندگی در شعبه تهران مرکزی با حق بیمه هر نفر به مبلغ یک میلیارد ریال صادر شد.

این بیمه نامه اندوخته دار امید با سرمایه فوت مجموع 125 میلیارد ریال و در مجموع حق بیمه 5 میلیارد ریال در شعبه صادر و با حضور رئیس و معاون شعبه تهران مرکزی به این خانواده بیمه گذار کارآفرین تحویل شد.

شرکت بیمه کارآفرین در راستای رسیدن به اهداف عالیه و خدمات هر چه بهتر به بیمه گذاران خود، با تلاش و کوشش همکاران به صدور این بیمه نامه با حق بیمه کم سابقه در صنعت بیمه دست پیدا کرده است.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای