شناسه خبر : 14057

دکتر سلیمانی صبح امروز در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش که در پژوهشکده بیمه برگزار شد، از عملکردخوب پژوهشکده بیمه در حوزه پژوهش تقدیر کرد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، دکتر سلیمانی در آغاز سخنان خود از پژوهشکده بیمه برای برگزاری متفاوت همایش بیمه و توسعه امسال تقدیر کرد و گفت: برگزاری مجازی همایش بیمه و توسعه، سرفصل جدیدی در برگزاری همایش ها در کشور ایجاد کرد. حضور ۱۶ هزار نفر به صورت آنلاین در این همایش بیانگر موفقیت شما بوده و باید این تجربیات در اختیار سازمان ها نیز قرار گیرد.
رئیس کل بیمه مرکزی در ادامه با تبریک هفته پژوهش، اقدامات پژوهشکده بیمه را در حوزه پژوهش مثبت ارزیابی کرد و گفت: در پژوهشکده بیمه تحول خوبی ایجاد شده به گونه ای که ارتباط ساختاری منظم با بیمه مرکزی برقرار شد و فعالیت های پژوهشکده از حالت پیمانکاری خارج شده و به صورت تخصصی فعالیت خود را دنبال میکند.
وی افزود: پژوهشکده بیمه توانسته در سال های اخیر ارتباط خوبی با صنعت بیمه برقرار کند و طرح های پژوهشی خوبی را با مشارکت آنها اجرا کردند.
رئیس کل بیمه مرکزی در ادامه از رئیس پژوهشکده بیمه خواست تا افق بلند مدت و وسیع تری برای فعالیت های پژوهشکده ترسیم شود تا با تغییرات مدیریتی به این مسیر خدشه ای وارد نشود.
وی خاطر نشان کرد: بیمه مرکزی با توجه به بازخورد مثبتی که از این مجموعه دریافت کرده، بودجه پژوهشکده را افزایش داده تا این مجموعه بتواند بدون دغدغه مالی به امر پژوهش بپردازد.
رئیس کل بیمه مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود بر بومی سازی موضوعات پژوهشی، توجه به رشته های علوم رفتاری و روانشناسی و نقش آن در صنعت بیمه تاکید کرد و گفت: انتظار داریم پژوهشکده بیمه روش های کاربردی را برای افزایش ضریب نفوذ بیمه به صنعت بیمه ارائه کند تا قبل از تصویب قوانین و مقررات مرتبط با این صنعت کار کارشناسی لازم صورت گیرد.
دکتر سلیمانی همچنین بر اهمیت ارتباط بدنه پژوهشکده بیمه با مدیران میانی و کارشناسان شرکت های بیمه تاکید کرد و گفت: پژوهشکده بیمه باید با سایر پژوهشکده های حوزه اقتصادی نیز ارتباط برقرار کند.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای