شناسه خبر : 11213

نمایندگان کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی کشور از ادامه بلاتکلیفی و انتظار طرح تعیین تکلیف کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی خبر دادند.

به گزارش چابک آنلاین، نمایندگان جامعه کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی کشور می گویند که حدود ۳ هزار کارگزار صندوق بیمه کشاورزی کشور در انتظار تصویب طرح تعیین تکلیف کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی هستند و ماه‌هاست که چشم امیدشان به نمایندگان مجلس و شورای محترم نگهبان است تا از بلاتکلیفی شغلی نجات پیدا کنند.

به گفته آنها طرحِ تعیین تکلیف کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی هفته گذشته برای پنجمین بار در صحن علنی مجلس طرح و رفع ایراد شد و دوباره به شورای نگهبان ارسال شد.

طرح تعیین تکلیف کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی، مربوط به نحوه جذب این کارگزاران در بدنه دولت است؛ کارگزاران که خواستار تصویب هرچه سریعتر این طرح هستند، می‌گویند: با تصویب طرح، ما جزوی از بدنه دولت می‌شویم و با دولت قرارداد می‌بندیم؛ در آن صورت، وضعیت دریافتی و بیمه ما بهبود می‌یابد.

این کارگزاران سالها با حقوق بسیار پایین و بدون برخورداری از حقوق شغلی مکفی مانند بیمه، به عنوان بیمه‌گزارِ کشاورزی مشغول به کار بوده‌اند.

 

  • ناشناس

    دیگه کی از ای بلاتکلیفی خلاص میشیم😭

ارسال نظر

خدمات بیمه ای