بهروز اسدنژاد

بهروز اسدنژاد

رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت

مدرک تحصیلی

کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

سوابق کاری:

مدیربرنامه ریزی و بودجه شرکت بیمه ایران

مدیرکل بازاریابی و مطالعات بازار شرکت بیمه ایران

اخبار مرتبط:
 • طبق آمارهای منتشر شده ضریب نفوذ بیمه در ایران در خوش بینانه ترین حالت 2.5 درصد است که این ضریب در متوسط دنیا 7 درصد و در کشورهای توسعه یافته بین 11 تا 14 است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  بهروز اسدنژاد، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت، در گفت‌وگو با چابک‎‌آنلاین اظهار کرد: در دوره‌ای تعرفه‌ها در صنعت بیمه به یکباره برداشته شد که حرکت درستی بود اما اجرای آن باید به تدریج انجام می‌شد چراکه باید مدیران ریسک تربیت می‌شدند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت، معتقد است که اگر یک سازمان براساس برنامه و به‌درستی برون‌سپاری را انجام دهد، منجر به چابکی و چالاکی و در نهایت بالا رفتن سوددهی آن سازمان می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت، دو کارکرد و وظیفه اصلی شرکت‌های بیمه‌ای را افزایش ایمنی و کاهش هزینه در جامعه دانست و اظهار کرد که بیمه باید به عنوان یک ضرورت در تمام فرآیندهای نظام‌های مهندسی،صنفی ، صنعتی و اداری حضور داشته باشد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت،معتقد است که وابستگی کمتر شرکت متبوع وی به نرم افزارقالب صنعت بیمه(کوراینشورنس)، سبب شده تا این شرکت بیمه‌ای تعامل خوبی با استارت‌آپ‌ها داشته باشد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  بهروز اسدنژاد، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت، در گفتگو با چابک آنلاین: زیرساخت های فناوری اطلاعات در صنعت بیمه ضعف داشته و این مساله سبب شده تا اطلاعات صحیح و به موقع در اختیار صنعت بیمه قرار نگیرد.

 • اختصاصی چا‌ک آنلاین؛

  "بهروز اسدنژاد"، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین، با بیان اینکه، در بین اعضای سندیکای بیمه‌گران اتحاد وجود ندارد، افزود: این مساله شاید به این دلیل است که یک نهاد مدنی درست کرده‌ایم که دولت در آن حضور دارد.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  بهروز اسدنژاد، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت باحضور در تحریریه چابک‌آنلاین، بااشاره به میزان سرمایه گذاری شرکت متبوع خود در بازار سرمایه، گفت: بیمه ملت از زمان گذشته فعالیت خوبی در بازار سرمایه داشته است و در مقایسه با رقبای خود خوب عمل‌کرده است، البته نمی خواهیم خیلی هیجانی برخورد کنیم و نمی توانیم با حق بیمه هایی که از بیمه گذاران دریافت کرده ایم ریسک بالا داشته باشیم. مشروح گفتگوی تفصیلی چابک آنلاین با رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت بزودی منتشر می‌شود.