شناسه خبر : 6685

مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تقدیر از بانک پارسیان به دلیل حمایت از صنعت پتروشیمی گفت:این بانک یکی از فعالان اساسی در کنسرسیوم ها بانک‌ها و از پشتوانه‌های اجرای پروژه‌های پتروشیمی است.

به گزارش چابک‌آنلاین به نقل از ایبِنا، حسین علیمراد گفت: به پشتوانه حمایت بانک های داخلی، تحریم ها در تامین مالی اجرای طرح های صنعت پتروشیمی بی اثر بوده است.
مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی خاطرنشان کرد: تمرکز بر روی بازار سرمایه و اوراق بدهی، اصلی ترین گزینه ها برای تامین مالی در صنعت پتروشیمی است که البته بدون حمایت سیستم بانکی امکان پذیر نیست.

وی تصریح کرد: با توجه به سیاست بانک ها مبنی بر سودآوری، تنها حوزه ای که برای بانک ها همواره جذابیت سرمایه گذاری دارد، حوزه پتروشیمی است، چراکه از سودآوری آن اطمینان دارند.
علیمراد با تاکید بر این که حمایت بانک های داخلی در تامین مالی پروژه های صنعت پتروشیمی قابل تقدیر است و به پشتوانه این حمایت، تحریم ها در تامین مالی طرح های این صنعت، بی اثر بوده است گفت: خوشبختانه بانک های داخلی بصورت کنسرسیوم در تامین مالی طرح های پتروشیمی از طریق بازار سرمایه بسیار فعال هستند.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای