شناسه خبر : 4804

رییس هیات مدیره گروه سایپا:

رییس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: با پیگیری‌های مجدانه وزیر محترم صنعت و تلاش های ویژه‌ی مدیرعامل محترم گروه خودروسازی سایپا و نیز مساعدت‌های بانک مرکزی، در مرحله اول، تزریق حدود هزار میلیارد تومان در هفته جاری، جهت پرداخت مستقیم به قطعه سازان از محل مطالبات، انجام خواهد شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از اقتصادآنلاین، معصوم نجفیان، با بیان اینکه تزریق منابع مالی موجب افزایش تولید خواهد شد، گفت: تخصیص منابع مالی و گشایش جدید نقدینگی روح تازه‌ای را در کالبد صنعت خودروسازی کشور خواهد دمید و بی‌شک همه این اقدامات در سایه پیگیری‌ها و تدابیر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، جناب مهندس سلیمانی انجام گرفته که موجبات ارتقای شاخص‌های کیفی و افزایش تیراژ تولید خواهد شد.

وی افزود: خوشبختانه در هفته گذشته شاهد افزایش چشمگیر عملکرد تیراژ تولید بودیم که مسلماً این امر مهم در بالابردن روحیه کارکنان گروه تاثیر مثبت داشته و برنامه‌های ساخت داخل و بومی‌سازی و توسعه محصول، روال صعودی خود را پیدا  کرده است.

مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا با ذکر این نکته که روند توسعه محصول و مولفه‌های افزایش تیراژ تولید از اولویت‌های گروه خودروسازی سایپا و شخص مدیرعامل گروه است، گفت: ان شاءالله گروه سایپا در سایه این اقدامات مدیرعامل جدید و همدلی و همراهی کارکنان گروه تا پایان سال افزایش تیراژ تولید 2500 دستگاه خودرو در روز را تجربه خواهد کرد و به طبع آن روند پرداخت سازندگان، روال منظم و منطقی خود را باز خواهد یافت و در نهایت تعادل پرداختی روح حاکم بر جریان نقدینگی خواهد بود.

وی تاکید کرد: در ضمن همه اقدامات و قراردادهای تسهیلات بانکی، بین سایپا و بانک‌های عامل نهایی شده و تخصیص درصد پرداختی نیز محاسبه شده، که این پرداخت نقدینگی جدید موجبات پرداخت 120 روز مطالبات قطعه سازان را موجب خواهد شد و این کار باعث تقویت و استحکام مضاعف اتصالات حلقه‌های زنجیر تولید خواهد بود.

 نجفیان، با اعتقاد بر اینکه موتور محرکه هر شرکت تولیدی، افزایش تیراژ تولید آن سازمان است و در همین راستا، سیاست و برنامه‌های مهندس سلیمانی نیز بر محور افزایش تولید و پرداخت منظم مطالبات قطعه سازان است، گفت: تفکر جمعی با محوریت انجام سیاست‌های جدید در گروه سایپا تشکیل شده تا نسبت به تحقق این اهداف اقدامات لازم صورت گیرد که در همین زمینه همراهی و همدلی کارکنان تلاشگر گروه و قطعه‌سازان ستودنی است.

رییس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: بدون تردید تلاش‌های کارکنان گروه، همیاری قطعه‌سازان همراه و حمایت‌های همه جانبه انجمن قطعه سازان از مدیریت جدید گروه سایپا، در قالب یک تیم منسجم، اهداف اصلی ما را که همانا افزایش تولید است، محقق خواهد ساخت تا بار دیگر توانمندی‌های گروه خودروسازی سایپا بر مردم شریف و صبور این مرز و بوم به ثمر نشیند و تعهدات تولید و فروش خودرو مجدداً بر مدار اعتماد و اعتبار قرار گیرد.

وی در پایان ضمن تشکر از همراهی و پشتیبانی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت و تدابیر مهندس سلیمانی جهت افزایش تولید، قدردانی از دست اندرکاران تولید و مشتریان گرانقدر و صبور را سپاس از درگاه احدیت خواند و افزود: با بودن پشتوانه‌های ارزشمندی همچون همراهان و پشتیبانان گروه، همواره شاهد دستاوردهای ارزنده‌ی صنعت خودرو خواهیم بود.


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای