شناسه خبر : 6338

علی شیرکانی، سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر، در سفر به نیشابور، از کارخانه تولید فولاد خراسان بازدید کرد و درجریان مراحل گوناگون تولید قرار گرفت.

به گزارش چابک‌آنلاین، علی شیرکانی بعد از بازدید از کارخانه فولاد خراسان در نشست بررسی مشکلات فولاد خراسان که با حضور مدیران و کارشناسان این کارخانه برگزارشد، حضور یافت و دیدگاه­های صندوق بیمه اجتماعی روستائیان را، به عنوان سهام­دار عمده فولاد خراسان تشریح کرد.

شیرکانی گفت: حضور در جمع تولیدگران برای من و همکاران مغتنم است و امیدوارم با همکاری یکدیگر بتوانیم مشکلات و دغدغه­ های کارگران، کارشناسان و مدیران فولاد خراسان را به حداقل برسانیم.

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و ادامه داد: امروز سپرده­گذاری منابع مالی شاید کم خطرترین و پرمنفعت­ترین راه برای حفظ ارزش دارایی­ها باشد اما تصور ما این است که اگر همه به سمت سپرده گذاری بروند، تولید متوقف می­شود و همه ضرر می­کنیم.

شیرکانی افزود: برای اینکه این کشور را بسازیم باید به تولید اهمیت دهیم و همین طرز تفکر است که باعث شده منابع صندوق بیمه روستائیان در کارخانه فولاد خراسان سرمایه گذاری شود.

رئیس دبیرخانه هیات امنای صندوق­های بازنشستگی کشور با اشاره به کیفیت زندگی روستائیان و عشایر ایران گفت: دارایی­های صندوق و از جمله منابع سرمایه‌ای آن متعلق به مظلوم­ترین و محروم­ترین اقشار کشور است بنابراین باید حداکثر دقت در سرمایه گذاری ملاحظه شود تا منافع آنان که اکثرشان هم مولدهستند، آسیب نبیند.

شیرکانی ادامه داد: اولویت نخست ما، حراست از اموال و دارایی­های کشاورزان، روستائیان و عشایر است اما همانطور که اشاره کردم، دغدغه تولید هم داریم از این رو با رعایت منافع اعضای صندوق بیمه اجتماعی روستائیان منابع مالی­مان را به سمت تولید سوق می­دهیم.

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در خصوص افزایش سرمایه فولاد خراسان و طرح‌های توسعه­ای آن برای تکمیل زنجیره تولید گفت: به عنوان سهام­دار عمده، هیچ مشکلی با افزایش سرمایه فولاد خراسان نداریم اما همان طور که گفتم این اقدام یا هر طرح توسعه‌ای دیگری، باید دغدغه حفظ و حراست از منافع روستائیان را داشته باشد، به عبارت دیگر، هر طرح و برنامه‌ای که این دغدغه را محترم بشمارد، از سوی ما حمایت می‌شود.

شیرکانی ادامه داد: از نمایندگان خود در هیأت مدیره فولاد خراسان انتظار داریم با تهیه گزارش‌های دقیق، فنی و به روز، سهام دار عمده را در جریان آخرین تحولات قرار دهند تا تصمیم گیری در بزنگاه‌های مهم پشتوانه کارشناسی داشته باشد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای