شناسه خبر : 5912

ازقرار معلوم،سعید شیرزادی ۱۵ آبان ماه سال ۹۷ متن استعفای خودرا به سعید خدامرادی،مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین، ارایه کرده و ازآن زمان تا اکنون معلوم نیست که چرا صبا تامین، نسبت به معرفی نماینده جدیدخود در هیات مدیره بیمه دانا سهل انگاری کرده است؟

به گزارش چابک آنلاین به نقل از نود اقتصادی، سعید شیرزادی،عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت بیمه دانا که به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری هامون شمال،وابسته به شرکت صبا تامین  در ترکیب هیات مدیره این شرکت بیمه ای حضور داشت از سمت خود کناره گرفت.

سعید شیرزادی،جدای از عضویت در هیات مدیره شرکت بیمه دانا،درحال حاضر،مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی و ساختمانی صبا نفت است.

براساس متن استعفا، سعید شیرزادی، به سعید خدامرادی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری  صبا تامین، آورده که با توجه به فعالیت او در مجموعه صندوق نفت، از چندی قبل استعفای خود را اعلام کرده و خواستار آن شده تا برای بهره گیری از ظرفیت افراد دیگر و عدم مشکل قانونی،با استعفای او موافقت کنند.

از قرار معلوم، سعید شیرزادی 15  آبان ماه سال 97 متن استعفای خود را به سعید خدامرادی،مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین، ارایه کرده و ازآن زمان تا اکنون معلوم نیست که چرا صبا تامین، نسبت به معرفی نماینده جدیدخود در هیات مدیره بیمه دانا سهل انگاری کرده است؟

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای