شناسه خبر : 5887

سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح همزمان با هفته سلامت از سه اقدام تحولی خود در حوزه دندانپزشکی و آموزش سلامت رونمایی کرد.

به گزارش چابک‌آنلاین به نقل از مهر، سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح همزمان با هفته سلامت از سه اقدام تحولی خود در حوزه سلامت دندانپزشکی و آموزش سلامت رونمایی کرد.

این سازمان در راستای ارتقای سلامت و ارائه بهتر خدمات سه طرح، تشکیل پرونده سلامت الکترونیک در حوزه دندانپزشکی، طرح توسعه خدمات و تعهدات سازمان و همچنین از سه عنوان کتاب در حوزه بیماری‌های شایع و مزمن همچون دیابت و خود مراقبتی، فشارخون و سرطان سینه رونمایی شد.

هیأت رئیسه وزارت دفاع، رؤسای ادارات بهداشت امداد و درمان نیروهای مسلح، امیر سرتیپ دوم پزشک فرشاد نجفی‌پور جانشین سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح، امیر نوروزی مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح در این مراسم حضور داشتند.

امیر سرتیپ فرشاد نجفی‌پور جانشین رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح، در مراسم رونمایی از سه طرح سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح که پیش از ظهر امروز در بیمارستان شهید چمران برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد هوشمندسازی سامانه اتوماسیون اداری در حوزه ارائه خدمات بهتر به افراد تحت پوشش بیمه از جمله اهداف ما بود که امروز به این مرحله از موفقیت رسیده‌ایم.

وی با بیان اینکه برای ارائه خدمات بهتر نیازمند اجرای سیستم آنلاین هستیم، گفت: در راستای هوشمندسازی سیستم خدمات درمانی گاهی با مشکلات مالی، امنیتی و همچنین مشکلات فناوری و روبرو بودیم که امروز با تلاش متخصصان مربوطه در سازمان تمامی این مشکلات مرتفع شده است.

جانشین رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح با بیان اینکه سازمان امروز از نظر فناوری در محدوده قابل قبولی قرار گرفته است، افزود: امروز بحمدالله مشکل مالی هم در اجرای این روند مرتفع شده و همچنین بسیاری از مشکلات امنیتی هم حل و فصل شده است.

وی با اشاره به اهمیت حفظ اطلاعات در سطوح بالای فرماندهی گفت: جهت نفوذناپذیری در اطلاعات موجود در سرورها سعی کردیم از چندین نرم‌افزار غیرقابل نفوذ استفاده کنیم و یا در برخی موارد برنامه‌ها را بازنویسی کنیم تا ملاحظات امنیتی رعایت شود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای