شناسه خبر : 5828

شرکت‌های خلاق، دانش‌بنیان و فناور به همت پارک فناوری پردیس از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا ، در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با همکاری پارک فناوری پردیس و بیمه دانا، اعضای شبکه نوآوری در سراسر کشور می‌توانند تا پایان روز شنبه 14 اردیبهشت‌ماه امسال نسبت به ثبت‌نام و بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی سال 99-98 اقدام کنند.

مزایای این خدمت پوشش جامع خدمات درمانی بیمه بدون محدودیت تعداد کارکنان، ارائه سه سطح خدمت برای سلیقه و بودجه‌های متفاوت و تحت پوشش قرار دادن والدین بیمه‌شدگان اصلی است.

ارائه تخفیفات ویژه در حق بیمه‌های هر طرح برای شرکت‌های دانش‌بنیان به‌موجب انعقاد قرارداد تجمیعی، نرخ حق بیمه از طریق این طرح به میزان قابل‌توجهی در مقایسه با سایر بیمه‌های درمان که برای شرکت‌ها ارائه می‌شود کاهش یافته است.

حق بیمه طرح الف 105 هزار، طرح ب 92 هزار و طرح ج 76 هزار و 500 تومان به ازای هر نفر در یک ماه است که در صورت پرداخت نقدی مشمول 10 درصد تخفیف می‌شود.

در شرایط عمومی بهره‌مندی از این خدمت آمده است که شرکت‌های عضو پارک‌های فناوری، دانش‌بنیان و خلاق، پس از ثبت‌نام در شبکه نوآوری تهران می‌توانند به‌صورت برخط تقاضای ثبت‌نام و دریافت خدمات بیمه تکمیلی را برای خود و اعضای خانواده‌شان داشته باشند. همچنین افراد صرفاً با داشتن بیمه‌گر پایه (تأمین اجتماعی یا خدمات درمانی) می‌توانند اقدام به ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی کنند.

در بخش دیگر این شرایط نیز تأکید شده که هر شرکت می‌تواند کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی تمام‌وقت خود و اعضای خانواده‌شان (شامل همسر، فرزندان، پدر و مادر بیمه‌شده اصلی) را ثبت‌نام کند و تمام شرکت‌هایی که متقاضی این طرح هستند موظفند حداقل 50 درصد اعضای کارکنان فهرست بیمه تأمین اجتماعی خود را جهت بیمه تکمیلی معرفی کنند.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای