شناسه خبر : 5724

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از بیمه ۳۵۰ هزار مسکن روستایی سراسر کشور توسط این نهاد انقلابی خبر داد و گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بدون دریافت هزینه هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ خود را برای انتقال ۱۰۰ تن کمک به سیل‌زدگان استان خوزستان اختصاص داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از خبرگزاری دانشجو، محمد مخبر با یادآوری این‌که قبل از وقوع سیل در برخی استان‌های کشور ستاد اجرایی فرمان امام با ایجاد قرارگاه‌های جهادی خدمات‌رسانی پیش بینی‌های لازم در این رابطه را انجام داده بود، اظهار کرد: اقلام مورد نیاز مردم مناطق سیل‌زده از قبل آماده شده بود که از طریق زمین و امروز نیز برای اولین بار از طریق هوایی به این مناطق ارسال شد.

وی با اشاره به بیمه خانه‌های روستایی توسط ستاد اجرایی فرمان امام افزود: در استان‌های خوزستان و لرستان به ترتیب ۱۴۰ هزار و ۹۰ هزار مسکن روستایی بیمه شده‌اند.

وی با بیان این‌که بیمه شدگان می‌توانند میزان خسارت وارد شده را از بیمه دریافت کنند، تصریح کرد: نیرو‌های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان لرستان دنبال مستندسازی و پراخت خسارت‌ها هستند.

مخبر با یادآوری این‌که پس از وقوع سیل ۸ قرارگاه در ۸ استان درگیر شده‌اند که از ۲۸ اسفندماه سال گذشته با همکاری نیرو‌های جهادی مشغول خدمت هستند، اظهار کرد: در این راستا ستاد ۸ درمانگاه سیار را راه اندازی کرده و ۲۵۰ پزشک را نیز به مناطق سیل زده اعزام کرده است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای