شناسه خبر : 5717

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از واریز ۵۰۰ میلیون تومان کمک موردی به‌حساب مددجویان آسیب‌دیده از سیلاب و بارندگی اخیر خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از فارس ، مجید الهی راد در دیدار با نماینده ولی‌فقیه با اشاره به امدادرسانی در مناطق آسیب‌دیده اظهار کرد: به‌حساب تمامی خانوارهای مددجوی آسیب‌دیده مبلغی از ۳۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان واریز شد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی بیمه منازل مسکونی را افقی روشن برای مددجویان برشمرد و افزود: هم‌زمان کارشناسی بیمه آغازشده و در روستاها تا سقف ۲۵ و در شهرها نیز ۳۵ میلیون تومان با توجه به درصد خسارت پرداخت می‌شود.

وی همچنین به مراجعه حضوری امدادگران کمیته امداد به منازل مددجویان آسیب‌دیده برای دادن روحیه و حفظ عزت مددجو اشاره کرد و ادامه داد: در ایام نوروز بازدیدهای مختلفی از استان داشتیم که برخی منازل به‌صورت کامل تخریب‌شده و نیاز به پیگیری جدی دارد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی همچنین به افزایش سه برابری مستمری مددجویان در فروردین‌ماه اشاره کرد و افزود: دو میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه نیز برای خانوارهای نیازمند پیش‌بینی‌شده است.

الهی راد بابیان اینکه کمیته امداد خراسان شمالی در بخش مسکن نیز گام بزرگی را در دست اقدام دارد، خاطرنشان کرد: در بحث مشارکت مردمی نیز ۸۵۰ میلیون تومان کمک جمع‌آوری شد که تمامی آن بین مددجویان مناطق آسیب‌دیده توزیع‌شده است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای