شناسه خبر : 5292

معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور گفت: خودروهایی که دستور قضایی مبنی بر توقیف دارندو خودروهای فاقد مدارک معتبر مانند بیمه نامه شخص ثالث و معاینه فنی در تعطیلات نوروز توقیف می‌شوند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا ، سرهنگ علی اصغر مهری افزود: به راهور استان‌ها و مسئولان ستاد راهور اعلام شده تا در این زمینه اطلاع رسانی کنند تا شهروندان قبل از سفرهای نوروزی نسبت به رفع موارد عنوان شده و جلوگیری از توقیف خودرو، اقدام کنند.

وی ادامه داد: تجارب سال گذشته حکایت از آن دارد که خودروی برخی رانندگان در مواقع سفر نوروزی به دلایل مختلفی از جمله داشتن دستورات قضایی، خلافی بالای یک میلیون تومان مستلزم توقیف یا نداشتن بیمه نامه شخص ثالث معتبر ضمن اعمال قانون به توقفگاه منتقل شده است. در برخی موارد نیز خودروها به دلیل رانندگی بدون گواهینامه مجاز و داشتن بالای 30 نمره منفی در گواهینامه که مستلزم ضبط است یا وجود احکام قضایی منبی بر محرومیت از رانندگی با اعمال قانون و ممانعت از رانندگی مواجه شده‌اند.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور به هموطنان توصیه کرد تا در فرصت باقیمانده تا پایان اسفند با مراجعه به مراجع ذی‌ربط نسبت به رفع دستورات توقیف صادره یا اخذ مدارک مجاز و معتبر بیمه‌نامه شخص ثالث و معاینه فنی معتبر اقدام کرده و هر گونه دغدغه خاطر در این زمینه را برطف کنند تا با خاطری آسوده به سفرهای نوروزی بروند.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای