شناسه خبر : 5156

مدیر درمان تامین اجتماعی اردبیل گفت: سالانه بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان برای تامین درمان بیمه شدگان استان اردبیل در بخش‌های درمان مستقیم و غیرمستقیم هزینه می‌شود.

 به گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم ، قادر برجی در دیدار با مسئولان استانی و شهرستانی اظهار داشت: سالانه بیش از 300 میلیارد تومان برای تامین درمان بیمه شدگان استان اردبیل در بخش‌های درمان مستقیم و غیرمستقیم هزینه می‌شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی اردبیل در ارتباط با درمانگاه تامین اجتماعی خلخال گفت: برای تجهیز این درمانگاه در سال ٩٨، بیش از پنج میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است و برای ارتقاء و توسعه خدمات درمانی تخصصی در این مرکز درمانی، آمادگی داریم پزشکان متخصصی که برای همکاری در درمانگاه خلخال داوطلب باشند را جذب کنیم.

برجی به مشکل نبود پزشک متخصص در برخی مراکز درمانی ملکی استان اردبیل اشاره کرد و از نمایندگان این استان درخواست کرد در این مورد تدابیری اندیشیده شود.

وی تصریح کرد: ارائه خدمات مطلوب به بیماران و توسعه این شرایط در حال حاضر جزو برنامه‌های اساسی است که در این زمینه باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا بیماران هیچ مشکلی نداشته باشند و بتوانیم در راستای رفع مطالبات و خواسته‌های آنان به شکل مناسب عمل کنیم.

 

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای