شناسه خبر : 5140

رئیس هیات مدیره بیمه دانا، اجرای طرح "مهردانا" را موجب تقویت شاخص‌های اقتصادی کشور و کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر عنوان کرد.

به گزارش چابک آنلاین ،رضا جعفری حمایت مدیران و عوامل اجرایی را از طرح "مهردانا "مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: این طرح با ایجاد امنیت و اطمینان برای مردم جامعه از طریق تهیه بیمه‌نامه با استفاده از تسهیلات بانکی بدون ضامن و بدون نیاز به مراجعه به بانک، زمینه گسترش فعالیت‌های تولیدی و خدماتی را فراهم می‌کند.

جعفری، ایجاد ثبات در جامعه و کاهش اضطراب مردم از طریق جبران خسارت‌ها را از رسالت اصلی شرکت‌های بیمه بطور عام و طرح مهردانا بطور خاص اعلام کرد و افزود: ارتقاء و پیشرفت صنعت بیمه ارتباط مستقیمی با رشد و توسعه اقتصادی دارد و می‌تواند با افزایش ضریب نفوذ بیمه از طریق گسترش فرهنگ بیمه و تنوع بخشی به بسته‌های بیمه‌ای، تقویت و توسعه شاخص‌های اقتصادی را به دنبال داشته باشد.

« "مهر دانا" طرحی است که بین بیمه دانا و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران منعقد شده که به موجب آن قشر وسیعی از جامعه از جمله رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و سهامداران سهام عدالت، به دفاتر نمایندگی بیمه دانا در سراسر کشور مراجعه کرده و می‌توانند بدون پیش پرداخت، کارمزد و مراجعه به بانک، با دریافت تسهیلات مالی، بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود را تهیه کنند.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای