شناسه خبر : 4986

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه بیمه بیکاری و پرداخت مقرری یک مُسکن زود گذر و تمام شدنی است گفت: استان کرمان کمترین مقرربگیران بیمه بیکاری را نسبت به میانگین کشور داشته که این حاصل همراهی کارفرمایان است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا ، علی حسینی محمدآبادی در گردهمایی آموزشی قوانین و مقررات بیمه بیکاری با قدردانی از حضور و مشارکت مردم کرمان در راهپیمایی22 بهمن افزود: ملت ایران با حضور و مشارکت خود برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار ایران افزودند.

وی از وجود 46 هزار کارگاه تولیدی در سطح استان خبرداد و گفت: 318 هزار بیمه شده اصلی در استان وجود دارد که نسبت به 6 ماهه نخست امسال سه درصد رشد داشته است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان تصریح کرد: خوشبختانه در این استان وفاق، همدلی و همراهی بین تامین اجتماعی و واحدهای تولیدی وجود دارد و منفعت این تعامل به مردم، جامعه هدف و بیمه شدگان برمی‌گرد.

حسینی محمدآبادی با بیان اینکه باید در کنار هم به حفظ و حمایت از اشتغال کمک کنیم که روند رو به رشد بیمه‌شدگان اجباری نشان دهنده این مهم است تاکید کرد: نگاه تامین اجتماعی کمک به تولید و اشتغال در جامعه است و به عنوان بزرگترین سازمان بیمه‌ای در سطح کشور است.

وی با بیان اینکه تامین اجتماعی در دوران کهولت، بیماری و بیکاری معیشت خانواده را به طرق مختلف تامین می‌کند تصریح کرد: همواره تامین اجتماعی با کارفرمایان برای حفظ اشتغال تعامل داشته است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان با اشاره به اینکه رفع موانع تولید و اشتغال از اولویت‌های این سازمان بوده است گفت: بیمه بیکاری به عنوان نگاه و خدمت آخر است و نیت حفظ و ایجاد اشتغال برای جامعه پویا است.

حسینی محمدآبادی یادآورشد: به هر اندازه بنیه مالی صندوق تامین اجتماعی بیشتر باشد خانواده‌ها را به رفاه بیشتر می‌رساند که این مهم با همکاری و همراهی همه دستگاه‌های اجرایی تحقق می‌یابد.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای