شناسه خبر : 4967

محمدعلی دشوارگر، مدیر صندوق استان هرمزگان ضمن تبریک ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: برگزاری نشست‌های ماهیانه با امکان برقراری ارتباط دو سویه بین مجموعه مدیریت استان از یک طرف و کارگزاران از سوی دیگر در پیشبرد اهداف از جایگاه بالایی برخوردار است.

به گزارش چابک آنلاین ،  مدیر صندوق استان هرمزگان با اشاره به اینکه در این جلسات ضمن آموزش و تشریح آخرین بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها فرصتی برای استفاده از نقطه نظرات کارگزاران فراهم خواهد شد؛ اضافه کرد: برنامه‌ریزی بر اساس تجربه کارگزاران که در خط مقدم و پیشانی اجرایی مشغول به فعالیت می‌باشند ارزان ترین و موثرترین راه برای پیشرفت و توسعه برنامه‌های صندوق در حوزه جذب بیمه شده خواهد بود زیرا این تجربیات برگرفته از خواسته‌ها و انتظارات جامعه هدف بوده و پس از تطبیق با قوانین و چارچوب کلی سیاست‌های صندوق می‌تواند مجموعه را به اهداف خود نزدیک تر کند.

دشوارگر با اشاره به راه اندازی سامانه نظام پیشنهادات کارگزاران و مدیران صندوق از اقدامات مدیرعامل در دهه‌ی دوم تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تشکر کرد و از کارگزاران استان خواست از طریق کانال‌های ارتباطی که در اختیار دارند موارد پیشنهادی خود را به منظور اخذ تصمیم و اصلاح روش‌ها در اختیار مدیران صندوق قرار دهند.

او همچنین به توضیح و تشریح برخی رویکردهای مدیرعامل صندوق پرداخت که مهم‌ترین آنها حرکت به سمت بیمه‌گری در سطوح پایین برای نیل به گسترش خدمت بیمه اجتماعی و عدالت اجتماعی در روستاها است. ایجاد تحرک و اشتغال در روستاها با توان کارگزاران و حمایت ارکان صندوق در بخش‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی از این مساله، نکته مهم دیگری بود که مورد اشاره قرار گرفت.

درویشی در ادامه به پرداخت بسته مساعدتی دولت از طریق صندوق‌های بیمه‌ای اشاره کرد و اختصاص این بسته به بیش از 90 هزار مستمری بگیر صندوق را توجه دولت به رویکردهای بیمه‌ای به جای رویکردهای مساعدتیِ صرف برشمرد.

او همچنین از تلاش و پی‌گیری مدیران صندوق برای اختصاص بسته حمایتی جهت کلیه بیمه‌پردازان فعال صندوق خبر داد.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای