شناسه خبر : 4937

غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی در پیامی از فعالان صنعت بیمه و مردم ایران دعوت کرد تا در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت نمایند.

به گزارش چابک آنلاین، متن پیام ایشان بدین شرح است:

نظام جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون هزاران شهید و صبر و پایداری اسطوره‌ای مردم رنج کشیده‌ای است که  پس از سالها رنج و ستم، آرمان‌های بلند خود را در تعالیم گرانمایه  اسلام ناب محمدی (ص) و با  پیروی از معمار کبیر انقلاب اسلامی با جهاد و استقامت در مسیر حق یافتند.

انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب عظیم فرهنگی است که اصلی ترین پیام آن، بازگشت به شالوده اصیل انسانیت و حرکت بر مدار اخلاق الهی است، همان که پیامبر اعظم اسلام آن را به عنوان بزرگ ترین هدف رسالت خود برگزیده بودند.

اینک چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گذشته است و در طلیعه خورشید چهلمین بهار پیروزی ، این انقلاب برای ادامه راه خود بیش از هرچیز بسان همه‌ی سالهای گذشته  به وحدت و همدلی نیاز دارد .

صنعت بیمه کشوربه عنوان یکی از ارکان اصلی کشور در تامین آرامش و آسایش آحاد این سرزمین همیشه جاوید،  مفتخر است که همپا و همراستا با مردم شریف، نجیب و سلحشور ایران در راهپیمایی بزرگ ۲۲بهمن شرکت کرده و ندای آزادی خواهی و استقلال طلبی خود را یکبار دیگر به همه جهانیان اعلام نماید.

اینجانب از فعالان صنعت بیمه و مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار دعوت می‌کنم تا با شرکت عزت آفرین  و غرور انگیز خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان‌های شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق و بیعت نموده و همگام و هم صدا با سراسر کشور، این اتحاد ملی را به نمایش بگذارند.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای