شناسه خبر : 4935

مدیرکل بیمه تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه ضریب نفوذ بیمه‌ای در این استان ۴۸ درصد است، گفت: در سال‌های اخیر حسیاست مردم نسبت به بیمه بیش از گذشته بوده است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر ، جمیل حق‌پرست در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ساختمان جدید بیمه تامین اجتماعی شعبه بندرانزلی، اظهارکرد: ۶۲ درصد جمعیت بندرانزلی بیمه شده تامین اجتماعی هستند در حالی که ضریب نفوذ بیمه‌ای کل جمعیت گیلان ۴۸ درصد است.

وی افزود: متاسفانه با وجود تلاش‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر حساسیت مردم نسبت به بیمه آنگونه که باید نبوده و افراد تنها در صورت از دست دادن توان کاری و نداشتن درآمد، به فکر بیمه می‌افتند.

حق پرست با اشاره به اینکه شعبه بندرانزلی این سازمان از شعبه تیپ یک کشوری محسوب می شود، گفت: بندرانزلی ۳۱ هزار بیمه شده اصلی و ۱۱ هزار مستمری‌بگیر دارد که با افراد تحت تکفل ۹۸ هزار نفر را تحت پوشش بیمه‌ای خود قرار داده است.

وی به اهمیت توجه به مقوله مهم بیمه از سوی مردم تأکید کرد و ادامه داد: خوشبختانه آمار گروه‌های بیمه‌شدگان خاص در استان گیلان افزایش یافته و این امر بیانگر فرهنگ مردم و توجه آنان به این نوع بیمه است.

مدیرکل بیمه تامین اجتماعی گیلان با اشاره به افتتاح ساختمان جدید تامین اجتماعی شعبه بندرانزلی، اظهارکرد: کلنگ احداث این پروژه در سال ۹۵ در زمینی به مساحت هزار و ۹۰۰ متر زده شد و پس از ۲۴ ماه با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان و زیربنای ۳ هزار و ۲۰۰ متر در سه طبقه به بهره برداری رسید.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای