شناسه خبر : 4904

نشست هم اندیشی نمایندگان شبکه فروش استان گلستان بیمه "ما"، با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت برگزار شد.

به گزارش چابک آنلاین ،در این نشست که با محوریت بررسی و ارزیابی عملکرد نمایندگان و رفع موانع و شناسایی فرصت‌ها در راستای ارتقای فروش برگزار شده بود،  حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه "ما" ضمن تاکید بر نقش شبکه فروش در صنعت بیمه خاطرنشان کرد: بهبود فضای کسب و کار با همکاری شبکه فروش محقق می‌شود و این موضوع مستلزم آموزش نمایندگان و تجهیز آنها به دانش روز بیمه‌ای است.

وی یکی از راهکارهای دستیابی به اهداف تبیین شده  بیمه "ما"  را مشارکت ارکان شرکت بویژه نمایندگان عنوان کرد و  تعامل هر چه بیشتر شبکه فروش و ستاد شرکت را مورد تأکید قرار داد.

بهاری فر به فروش هوشمندانه همراه با صداقت اشاره کرد و گفت:  باید همانند سالهای گذشته ، صداقت، تعامل و انعطاف را سرلوحه کار خود قرار داده و بیش از گذشته تعاملات خود را به عنوان بیمه گر با شبکه فروش و بیمه گذار بهبود ببخشیم.

گفتنی است در این نشست، عموزاد رییس شعبه گرگان به ارائه گزارش عملکرد شعبه در یک سال گذشته پرداخت و  نمایندگان نظرات و پیشنهادات خود را در راستای بهبود شرایط شرکت اعلام کردند. همچنین  با طرح سوالاتی مسائل و مشکلات خود را با برخی مدیر امور نمایندگان، کارگزاران و شعب بیمه "ما"مطرح کردند.

 

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای