شناسه خبر : 4875

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد :

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل جلسه فوق‌العاده بررسی آخرین وضعیت بیمه محصولات کشاورزی خبر داد و گفت: در این نشست افزایش سقف اعتبارات بیمه بخش کشاورزی کشور پیگیری شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از فارس ، محمدرضا پورابراهیمی در تشریح نشست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مسئولان ارشد وزارت جهاد کشاورزی، هدف این نشست را بررسی آخرین وضعیت تعهدات دولت در رابطه با بیمه پایه محصولات کشاورزی عنوان کرد و گفت: رئیس صندوق بیمه کشاورزی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی وزارت جهاد کشاورزی گزارشی در این خصوص ارائه کردند و اتاق بازرگانی هم اعلام کرد به دلیل اینکه بخش زیادی از محصولات کشاورزی دچار مشکل شده‌اند باید تصمیم‌گیری لازم در زمینه بیمه آنها صورت گیرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: طبق گزارشی که انارکی‌محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در زمینه میزان تولید پسته در استان ارائه داد، درصد زیادی از محصول امسال به دلیل تغییرات اقلیمی از بین رفته و حمایت از این حوزه امر ضروری است.

پورابراهیمی تشکیل این جلسه فوق‌العاده را برای بررسی آخرین وضعیت بیمه محصولات کشاورزی عنوان کرد و گفت: در این نشست افزایش سقف اعتبارات بیمه بخش کشاورزی کشور را پیگیری کردیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بیان داشت: پیشنهاد افزایش تامین منابع را از طریق درصدی از واردات محصولات بخش کشاورزی را هم داشتیم.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای