شناسه خبر : 4848

غلامرضا سلیمانی که در جمع برگزیدگان ورزش بیمه مرکزی سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: هیچ ملتی نمی تواند به آسانی استقلال خود را حفظ کند و برای درک عمیق احساس آزادی باید هزینه‌های ایستادگی در برابر ظلم را بپردازیم.

به گزارش چابک آنلاین، رئیس کل بیمه مرکزی، بلوغ ۴۰ سالگی انقلاب را ثمره الگوپذیری از مذهب تشیع و مکتب شهادت دانست و افزود: پیروی از مرام و مکتب امام حسین علیه السلام راه و رسم مقاومت و پایداری را به ما آموخته است.

غلامرضا سلیمانی با اشاره به این مطلب که در همه جای جهان، جان باختگان در راه وطن از احترام ویژه‌ای برخوردارند، تصریح کرد: در سرزمین ما که شهدای ارزشمندی را در دامان خود پرورده است این حرمت باید چند برابر شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تجلیل از برگزیدگان ورزش بیمه مرکزی نسبت به ضرورت بومی سازی ورزش در صنعت بیمه اشاره کرد و افزود: حرکت به سمت ورزش حرفه‌ای از افق‌های آینده صنعت بیمه به شمار می‌آید و انتظار ما این است که لااقل در چند رشته ورزشی نام صنعت بیمه در سطح کشور و حتی میادین بین‌المللی مطرح شود.

وی در پایان تقویت بخش ورزش را یکی از مهمترین ابزارهای نفوذ صنعت بیمه ارزیابی کرد و گفت: توجه بیشتر به بخش ورزش و فعال سازی استعدادهای ورزشی از وظایف مسئولان ورزشی بیمه مرکزی به شمار می‌رود.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای