شناسه خبر : 4701

در بیست و یکمین دوره ارزیابی سازمان مدیریت‌ صنعتی ازکارنامه کاری۵۰۰ شرکت بزرگ فعال داخلی برای سال ۹۷، بیمه "تجارت‌نو" در گروه موسسات بیمه ای دو جایگاه نخست را از آن خودکرد.

به گزارش چابک آنلاین ،گروه کارشناسی رتبه بندی IMI-۱۰۰ که رصد عملکرد شرکت‌ها را در این سازمان برعهده دارد در ماحصل بررسی های خود از نظر شاخص «بهره وری کل عوامل» و«بازده فروش»؛ بیمه تجارت نو را در میان سایر رقبای بیمه‌ای شایسته ایستادن در رتبه‌های اول اعلام و به این ترتیب باتلاش صورت گرفته از سوی مدیران سابق و کادر فعلی نام "بنو" در فهرست برترین ها به  ثبت رسید. 

 گفتنی است در راستای ارج نهادن به بنگاه‌های برگزیده اقتصادی، صبح امروز ۸ بهمن در همایش"شرکت های برتر ایران"که با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت و برخی سیاست گذاران اقتصادی و صنعتی برگزارشد، علی‌رضا بنی اسدی قائم مقام مدیرعامل"تجارت‌نو" با هیات همراه در این همایش حاضر شده و به نمایندگی از این مجموعه لوح تقدیر دریافت کرد.

پلاک بیست

بیمه"تجارت‌نو" که درسال ۹۵ براساس"قانون تاسیس موسسات بیمه غیر دولتی" و قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه‌گری " به شکل سهامی عام با هدف فعالیت در انواع رشته های بیمه اموال، مسئولیت و اشخاص تاسیس شد امروز در حالی به این موفقیت‌ها دست یافته که در میان سایر همسایگان بیمه‌ای به جوان‌ترین شرکت صنعت بیمه معروف است. 

 برشی از سازمان مدیریت صنعتی

سازمان مدیریت صنعتی یک مؤسسه پژوهشی، آموزش عالی و مشاور مدیریت است که تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران قرار دارد. این سازمان که در سال ۱۳۷۷ طرح تعیین صد شرکت برتر را آغاز کرد در ابتدا با استفاده از صورت های مالی، رتبه بندی ۱۰۰ شرکت برگزیده را تنها از نظر شاخص فروش درآمد انجام داد اما در سال های آتی درصدد افزودن برتعداد شاخص‌ها و جامع تر کردن پایگاه اطلاعاتی IMI -۱۰۰ برآمده که امروز دایره این معیارها گسترده تر شده است.    

 

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای