شناسه خبر : 4632

فرماندار شهرستان نیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان را دارای نقش مهمی در ارتقای رفاه اجتماعی روستائیان دانست که در سال های اخیر توانسته است نقش موثری ایفا کند.

به گزارش چابک آنلاین ، فرماندار شهرستان نیر در جلسه مشترک با مدیر صندوق استان اردبیل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان را دارای نقش مهمی در ارتقای رفاه اجتماعی روستائیان دانست که در سال های اخیر توانسته است نقش خود را در جامعه هدف به صورت موثر ایفا کند.

ابراهیم امامی با بیان اینکه تمهیدات لازم را برای توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان فراهم می‌کنیم؛گفت: برای بهره‌مندی جامعه هدف از مزایای صندوق در شهرستان نیر به صورت جدی از برنامه‌های صندوق در شهرستان حمایت خواهیم کرد.

مدیر صندوق استان اردبیل نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صندوق در شهرستان نیر گفت: در حال حاضر 3095 نفر در شهرستان نیر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستائیان هستند و این آمار مطلوبی برای شهرستان نیست و امیدواریم با همکاری فرمانداری، دهیاران و اعضای شورای روستاها شاهد تعمیم و گسترش بیمه اجتماعی در شهرستان باشیم.

رضا عبداللهی با بیان اینکه سیاستگذاری صندوق در سطح کلان کشوری گسترش عدالت اجتماعی در جامعه است؛ تصریح کرد: جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها، کاهش اختلاف طبقاتی و ارتقای رفاه اجتماعی جامعه از اهداف اصلی صندوق است.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای