شناسه خبر : 4600

معاون توسعه روستایی مناطق محروم کشور از بازگشایی منابع جدید صندوق توسعه ملی خبر داد و گفت: یک‌سوم از تسهیلات این صندوق پرداخت‌شده بود و دوسوم آن نیز باقی‌مانده بود که با تلاش‌های صورت گرفته این اعتبار روز گذشته آزاد شد و در اختیار بانک‌های عامل قرار گرفت.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، "محمد امید" در جمع خبرنگاران افزود: مصوب شده است این تسهیلات برای مددجویان کمیته امداد با اولویت پرداخت شود.

وی با اشاره به اینکه پرداخت این تسهیلات فرصت مناسبی برای توانمندسازی خانوارهای نیازمند است بیان کرد: یکی از اهدافی که همیشه در کمیته امداد دنبال می‌شود شتاب بخشی به جریان توانمندسازی خانوارهای محروم است.

معاون توسعه روستایی مناطق محروم کشور به همکاری خوب دولت با کمیته امداد اشاره کرد و افزود: دولت در کمک به محرومان به‌خصوص مددجویان کمیته امداد اقدامات خوبی انجام داده است.

وی تصریح کرد: اگر کمیته امداد استان کرمان را همراهی کنیم بدون شک درزمینهٔ محرومیت‌زدایی مناطق محروم جلوتر از ما حرکت خواهند کرد و این آمادگی راداریم به‌منظور توسعه مناطق روستایی و محروم برخی از برنامه‌های کمیته امداد استان کرمان را به‌صورت آزمایشی در مناطق محروم این استان اجرا کنیم.

امید به دیدگاه مثبت مهندس فتاح نسبت به بیمه اشاره کرد و گفت: قرار شده است کلیه مددجویان روستایی و عشایر تحت حمایت کمیته امداد که شرایط بیمه رادارند تحت پوشش بیمه روستاییان و عشایر قرار گیرند و دوسوم حق بیمه آن‌ها توسط دولت و یک‌سوم توسط کمیته امداد پرداخت شود.

 

 

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای